شقق فندقية 2 غرفة نوم مفروشة للبيع في مصر

103 عقارات أخرى
  • 10

    شقق فندقية

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع مفروشه بالكامل و استلام فورى

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٤٨٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقق فندقية

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية لقطة متشطبة بالفرش فيو حمام سباحه وبحر

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي غرفتين للبيع فوكا باي بسعر 10,800,000

    Realpals Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية مفروشة بالكامل مع مكيفات وإطلالة بحرية

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقيه فاخرة جداً في فندق العلمين مراسي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه250م كامله التشطيب بالفرش و الاجهزه

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع نادي الزمالك, المهندسين, الجيزة

    2

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقق فندقية

    ١٢٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بافضل سعر في ماريوت ريذيدنس هيلوبليس

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٣١٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه صف اول ع النيل جاهزه لي السكن بالتشطيب

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع نادي الزمالك, المهندسين, الجيزة

    2

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٤٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه تحت ادارة كونكورد بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    فورتي وان, منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٧١٬١٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فاخرة تري البحر مباشرة للبيع في مراسي

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٥٢٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بحديقه مفروشه بالكامل صف اول علي البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ٥٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية في فيدا مراسي على المارينا للبيع

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٩٥٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع بحديقة خاصة استلام فوري فى مراسى

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٥٦٦٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بالعفش والاجهزه بحديقه جاهزه للسكن

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في فندق كراون بلازا داخل 205 زايد تكملة اقساط

    Abrag 2 logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    4

    ١٥٩ متر مربع

    ١١٩٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقق فندقية

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه للبيع في 205 by crown plaza

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك الفندقية بتشطيب كامل بجدية حجز 100 ألف فقط

    Selection Code logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع في ادريس جولف - مراسي باقل سعر

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٣١٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع في ادريس جولف - مراسي باقل سعر

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٢٩٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع في ادريس جولف - مراسي باقل سعر

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٣١٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ٢٦٬٣٧١٬٨٩٩ جنيه

    شقة فندقية للبيع في نيو جيزة تويلايت، غرفتين نوم

    The Polygon logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٥٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر استلام فورى-فيو بحر

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٨٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٤٬٠٤٨٬٠٠٠ جنيه

    أستلم خلال سنه شقه فندقيه بالفرش تحت اداره كونكورد

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٤٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك كاملة التشطيب خلال 10 سنوات في سومو

    New Avenue Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي من سانت ريجس ع النيل مفروش بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع