شقق فندقية 1 غرفة نوم مفروشة للبيع في مصر

118 عقارات أخرى
  • 6

    شقق فندقية

    ٧٬٦٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبة و مفروشة بالكامل فيفث سكوير

    TREX logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ١٦٠٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فاخرة في أبراج العلمين بإطلالة بانورامي

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٥٣ متر مربع

    ١٢٤٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة فندقية 40 متر في فندق تريومف بيراميدز

    Selection Code logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة فندقية بإطلالة النيل والأهرامات استلام فوري

    Selection Code logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٩٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش بالكامل في مراسي - ذا ادريس

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه فى فيدا مراسي بفيو كامل على البحر

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٦٠٧٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فاخرة للبيع داخل فندق Triumph Pyramids

    Selection Code logo image

    فندق هيلتون القاهرة النيل المعادي, اثر النبي, حي مصر القديمة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٧٬٥٩٥٬٩٩٩ جنيه

    شقه فندقيه جاهزه للاستلام بتشطييب vip فى ريفى

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ١٢٤٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٤٬٧٦٤٬٢٥٠ جنيه

    سويت مفروش من انتر كونتتننتال ع ال نيل بعائد 3.8 م

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٨٠٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه في منتجع سياحى مع SWISS IN فى زايد القد

    Crafters Real Estate logo image

    ووك اوف كايرو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٤٬٤٢٤٬٢٠٠ جنيه

    شقه للبيع ف فندق هيلتون صف اول ع النيل استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٥٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقق فندقية

    ٢٢٬١٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في هيلتون فيو النيل

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ١٧٩٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية موقع مميز ترى المارينا في ادريس بيتش

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فاخرة مفروشة بالكامل للبيع حمام السباحة

    Country For Real Estate logo image

    الجازي ماريوت ريزيدانس, محور محمد نجيب, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٣ متر مربع

    ١٣٢٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية في نيو جيزة علي الاهرامات مفروشه

    New Avenue Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ١٥٥٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقق فندقية

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بفيو بانوراما ع النيل جاهزة للمعاينة

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع – فندق Vida مراسي 103 متر

    Crafters Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٦٧٩٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية مفروشة فاخرة

    Spade consultancy logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 15% غرفه فندقيه بعائد دولارى تقسيط زايد BAHJA

    Abrag Real Estate logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٤٢ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقق فندقية

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع ف فندق سويس إن الشيخ زايد بايجار الزام

    Abrag Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٤٣ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع غرفة فندقية بايجار الزامي و العائد بالدولار

    Abrag Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٤٢ متر مربع

    ١٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية علي النيل بسعر مميز ادارة REVE DU NILE

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    حلم النيل, اثر النبي, حي مصر القديمة, القاهرة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ١٠٤٬٧٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع مفروشة بالكامل فى مراسى

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٢٧٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٦٦٬١٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع مفروشة بالكامل فى مراسى

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٦٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقق فندقية

    ٥٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فاخرة في Address موقع مميز على البحر

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع