كبينات مفروشة للبيع في مصر, صفحة 3

101 عقارات أخرى
  • 12

    كبينه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابينة للبيع في رأس الحكمةمفروشه صف اول بحر

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٣١٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    كبينه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابينة مميزة للبيع مفروشة ومكيفة بالكامل

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٢١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابينه مساحه كبيره عل بحر مباشرة

    Remax Station logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٢٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابينة صف اول بحر مفروشة بالتكييفات بسعر لقطة

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٣١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    كبينه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابين علي البحر مفروشه بالكامل استلام سنتين

    Selection Code logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٣٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كابانا متشطبه علي البحر استلام فوري

    Selection Code logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابين جايا استثمارك المضمون برأس الحكمة

    Selection Code logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٢٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك كابين دلوقتي في قلب امواچ الساحل الشمالي فور

    Selection Code logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٥٥ متر مربع

    ١٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كابينه على البحر واللاجون سوان ليك الساحل

    SG Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ١٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابانا بإطلالة مفتوحة ٤٥ مترًا في سوان ليك نورث

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ١٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    كبينه

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابينة للبيع بسعر ممتاز للبيع مفروشة بالكامل

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٨٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    كبينه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة بالفرش صف اول علي البحر

    Property Hills Star logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على اللاجون مباشرة كابين مفروشه للبيع في سي شيل

    Aspire Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    كبينه

    ١١٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    كابينة فندقية للبيع مفروشة بالتكيفات والاجهزة

    Property Hills Star logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٦ متر مربع

    ١٥١٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    كبينه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شالية ارضي -فوري - مباشر على بول

    Emtdad Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    كبينه

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    كابين على البحر مباشرة وجاهز للاستلام

    The Polygon logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٣٨٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    كبينه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابين صف اول على البحر متشطبة جاهزة للاستلام

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٢٣١٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    كبينه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كابين بسعر ممتاز مفروشة بالكامل في موقع مميز

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابين مفروشة للبيع صف اول على البحر - هاسيندا باي

    Aspire Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    كبينه

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابانا غرفتين في سوماباي ، استلام فوري ، اقساط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    كبينه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابين للبيع بسعر ممتاز مفروشة بالكامل

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    كبينه

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابينة فندقية GAIA راس الحكمة مفروشة علي البحر

    Misr engineering and development company logo image

    راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    كبينه

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابينة فندقية في راس الحكمة علي البحر مفروشة

    Misr engineering and development company logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٢٢٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    كبينه

    ١١٬٩٣٢٬١٨٤ جنيه

    كابانا فاخرة مفروشة للبيع بإطلالة مباشرة على البحر

    Image Investments logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٢٦٥٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    كبينه

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كابينة بفيو رائع متشطبة ومفروشة بهاسيندا باي

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع