كبينات مفروشة للبيع في مصر

101 عقارات أخرى
  • 12

    كبينه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابانا صف اول علي بحر استلام فوري

    Selection Code logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    كبينه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابانا للبيع فى Seashell* تطل مباشر على البحيرة

    Global Hills logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٣١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    كبينه

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كابين مفروشة بالكامل استلام فوري بسعر مميز

    why solutions logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٤٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابانا مفروشة للبيع في جايا راس الحكمة قسط 8 سنين

    Property Hills Star logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٨ متر مربع

    ١٤٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    كبينه

    ٣٣٬٢٧٢٬٠٠٠ جنيه

    كابانا فندقية ٣ غرف على البحر مباشرة بالفرش

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٥٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    كبينه

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في قرية ماليبو العين السخنه

    Town River logo image

    ماليبو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابينه مفروشه علي اللاجون استلام فوري هاسيندا باي

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على اللاجون مباشرة كابين للبيع في سيشيل

    Aspire Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    كبينه

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابانا هسيندا باي مستقله غير ملحقه ب ڤلل\SA01053

    Dk REAL ESTATE logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابينة مفروشة للبيع في هاسيندا وايت

    Triple S Real Estate logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابينة نادرة للبيع في هاسيندا باي -على اللاجون

    Aqarpedia For Resale logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    كبينه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابينة جاهزة للاستلام، مفروشة بالكامل للبيع

    Redefine logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٢٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابانا للبيع في هاسيندا باي بإطلالة لاجون مباشرة

    Crown properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    كبينه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابانا للبيع سي شيل

    Sea Station logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٢٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيشيل كابينة للبيع بموقع متميز علي البحر

    Triple S Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٢٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    كبينه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابين متشطبة بالفرش استلام فوري/ريسيل-هاسيندا باي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا كابانا مفروشة sea view سيدي عبد الرحمن

    متصدر

    Property Hills Star logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٨٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 4

    كبينه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كاببانا هاسيندا وايت

    Sea Station logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٣٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 3

    كبينه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابانا للبيع هاسيندا وايت

    Sea Station logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٢٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    كبينه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابينة للبيع بموقع بحري مميز بالفرش والأجهزة

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ١٩٢٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    كبينه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كابين بسعر ممتاز مفروشة بالكامل في موقع مميز

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    كبينه

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابينة فندقيه للبيع في سي فيو هاسيندا وايت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Seashell Cabin Prime Location Fully Furnished

    Spade consultancy logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابينه في هاسيندا باي موقع متميز,علي البحر

    One Estates Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابين للبيع في هاسيندا باي – الساحل الشمالي

    I-Move logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٢٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع