عقارات مفروشة للبيع في مصر, صفحة 8

13,532 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي 96م جاهزة للسكن الفورى

    Makka Real Estate logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع الهاواين بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    هاوايان, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس بحري يرى الجولف بالفرش في بلانكا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٩١ متر مربع

    ١٣٦٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تشطيب جديد مفروشة بالكامل فيو مميز

    متصدر

    Image logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في مدينتي القاهرة بموقع مميز

    Driven Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • يود البحر

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,يود

    1 - 2 غرفة

  • 11

    شاليه

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بأرقى قرى العين السخنه قرية ماونتن فيو

    Town River logo image

    ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة حقيقية - شقة بحري مفروشة في مدينتي – البيع

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٣ غرف بحديقة خاصة تشطيب خاص في الرحاب ٢

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٦٥٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالتكيفات للبيع ف مراسي مارينا ويست

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو لافيستا تشطيب سوبر لوكس

    Capital Lords Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • ووتر كريك دايركشن وايت

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Arabella
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,دايركشن وايت

    1 - 4 غرفة

  • 7

    تاون هاوس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر مفروش للبيع كمبوند حدائق المهندسين

    Driven Properties logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع استلام فوري بموقع مميز في اب تاون.

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٣٨٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم437 الف امتلك ستوديو مفروش ف العاصمة الادارية

    Closer logo image

    ريفان, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٨٠٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فالنسيا مراسي صف اول بسعر استثنائي وفرصة نادر

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7+

    7+

    ٣٬٠٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع قرية بياسيرا السخنه خطوات للبحر

    Town River logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • جولف مانشنز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    القاهرة,المقطم,اب تاون كايرو

    4 - 7 غرفة

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٢٧٬٠٠٠ جنيه

    52م مفروشة بالكامل داخل Aqua Palms

    HPK logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٥٠٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مفروشة بالكامل بالتكييفات على الجولف

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٠١٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب مطل على حمام السباحة هايسيندا باي

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ٤٧٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس استلام فوري مفروش بالكامل مع التكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

    لا سيرينا ريزورت, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع أقل سعر ريسيل ارضي بجاردن متشطب بالفرش

    Gate real estate marketing logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٩٠٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • روك فيل

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Rock developments
    القليوبية,مدينة العبور,الحي الخامس
  • 10

    شاليه

    ٣٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه بالكامل للبيع بسعر أقل من سعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٨٠ متر مربع

    ٨٢٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تشطيب لوكس بالفرش بكمبوند فاونتن بارك

    Eastmark logo image

    فاونتين بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٤٤٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٨٣٧٬٥٠٠ جنيه

    فيلا كورنر بجاردن خاصة و فيو على اللاجون

    The Polygon logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٨٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة علوية للبيع في سوان ليك (الساحل)

    RE/MAX Al Mohager logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٢١٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية جداً للبيع مع موقع مميز مشمس ب السرايات

    Maadi Estate Agents logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • إيست باي بيت البحر

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    الساحل الشمالي,سيدي حنيش,بيت البحر

    3 غرفة