عقارات مفروشة للبيع في مصر, صفحة 20

13,511 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة بحمام سباحة خاص - مراسي فينتو

    Marina Home logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٩٥ متر مربع

    ٢٤٠٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينتي شامله الفرش والاجهزه B3

    Top Cairo Real Estate logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شاليه للبيع في مراسي ارخص من سعر السوق بالفرش

    Realtors logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١٧٥٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مباشر على اللاجون بحديقة 270م | مفروش

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع قرية بالميرا العين السخنه

    Town River logo image

    بالميرا بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٤٠٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • ذا ساج – وان 33

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Arkan Palm Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,وان ثيرتي ثري

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلوب فيلات وقصور للبيع في الياسمين

    Selective logo image

    الياسمين 1, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٢٬٢٠٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلوب فيلات وقصور للبيع في جنوب الأكاديمية

    Selective logo image

    محور العروبة, المنطقة أ, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٢٬٢٠٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن للبيع في موقع مميز جدا علي لاجون 3

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٠٢٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل بدون أوفر موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ‏قصر للبيع مارسيليا بيتش (4) نموذج الكترا

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٦٤٠ متر مربع

    ١٠٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • المونت جلالة مارينا تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Tatweer Misr
    السويس,العين السخنة,المونت جلاله

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سى شيل فيلا للبيع 5 غرف ماستر

    Triple S Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٧٨ متر مربع

    ٦٢٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون بالم هيلز قطامية إطلالة مميزة

    Catchers investment logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٧٠ متر مربع

    ١٨٠٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في حي الدبلوماسيين الترا سوبر لوكس

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية للبيع فوري متشطبة بالفرش -Lake Viewe

    Catchers investment logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٩٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف تالت من البحر فيلا مراسي باي سي فيو تشطيب فاخر

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ٣٠٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • كيو باي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Q Developments
    مطروح,العلمين

    1 - 5 غرفة

  • 14

    فيلا

    ١٧٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صافي كلير سي فيو تشطيب فاخر بسعر مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ٢٥٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضى مفروض بالكامل للبيع فى بالم باركس

    The Way logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مفروشه في ليك فيو ريزيدنس – فيو لاجون

    Catchers investment logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية ارضى قى مارينا 6 بحديقة كبيرة

    Marina Home logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن بمقدم و اقساط صف اول بحر ذ

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ستيلا دي ماري

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    السويس,العين السخنة,ستيلا دى ماري,ستيلا دى ماري 1

    3 غرفة

  • 14

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو بحر \لاجون استلام قريب تشطيب كامل علي7سنة

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالتكيف بدون مقدم فيو البحر علي 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مفروش في امميز مناطق سرايات المعادي

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 388 م سان ستيفانو (خطوات من البحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٨٨ متر مربع

    ٨٥٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن مع برايفت بول متشطبة + الفرش

    Catchers investment logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • بوليفارد هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٩٥٢٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al Amar Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    5 غرفة