عقارات مفروشة للبيع في مصر, صفحة 18

13,511 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع في مراسي - باقل سعر استلام فوري

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اكبر فيلا استاندالون بالتكيفات في هايد بارك

    views investment logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٦ متر مربع

    ١٢٥٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمارينا 5 اول علوى

    الهدى للمقاولات logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز بإطلالة بحرية - بحري - مفروش بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    كاي السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٦٠٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 200م موقع مميز جدًا بالتكييفات في ألجريا

    The X Site For Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • اوفيليا ازها الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Madaar
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ازها الساحل الشمالي

    1 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك دلوقتي في موقع مميز باحسن نظام دفع!

    Housey logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 107م مفروشة بالكامل في B12 مدينتي

    Al Ofok Investment logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٧٩٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع متميز جدا بأحسن سعر جاهزه للاستلام!

    Housey logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع متميز جدا بأحسن سعر جاهزه للاستلام!

    Housey logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١١٬٥٩٩٬٩٩٩ جنيه

    إستلام فوري قريب من الجولف بحديقة خاصة سعر مميز

    Selective logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • ماكادينا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي

    1 - 4 غرفة

  • 14

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس مفروش شيك موقع مميز سعر ممتاز

    Selective logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو بانورامي على البحر شامل الفرش والتكيفات

    Selective logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استديو ف شتراند الداو على البحر بشاطى رملى

    Hurghada View Real Estate logo image

    الداو ستراند, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٩٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسبلنادا فى قلب الممشى السياحى صف اول على البحر

    Hurghada View Real Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١١٠٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى قلب الغردقه على الممشى فيلا بشاطى رملى

    Hurghada View Real Estate logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • الفيو - نوي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Urban Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,مسكن نوي

    استوديو

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله متشطبه للبيع ف GOLF EXTENTION

    Rokn Real Estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٢٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة صف أول على الجولف/ القطامية ديونز

    متصدر

    Saryat Estate Real Estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    3

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٢١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كلاسيك كامل التشطيب بأفضل سعر وموقع مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣١٦ متر مربع

    ٩١٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة مفروشة في إيستاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مونتن فيو راس الحمكه

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بورتو جراندي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٩٢٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Amer Group company
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة

• 22

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع ومتشطبه سوبر لوكس في هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٧٤ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Conquer Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري و مفروش فرش هاي اند

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مع تراس كبير للبيع في بلانكا مراسي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ١٢٤٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقططه شاليه ف امواج استلام فوري متشطب بالفرش

    S signature logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي زايد ١٣

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 - 6 غرفة