تاون هاوس مفروشة للبيع في مصر

476 عقارات أخرى
  • 14

    تاون هاوس

    ٢٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا تان هاوس مفروش فرش راقي تقسيط

    Square Real Estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٨٥٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل بجاردن للبيع -سي فيو - تلال العلمين

    Aspire Properties logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر امتلك آخر فيلا يإطلالة بحر في الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    ناينز, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس تشطيب كامل ألترا سوبر لوكس بالفرش

    Gate real estate marketing logo image

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٤٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 27

    تاون هاوس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 غرفه اطلاله علي البحر متشطب بلكامل طرح جديد

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٦٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • أوجامي رأس الحكمة

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٦٦٩٬٤٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sodic
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,أوجامي

    3 - 6 غرفة

  • 9

    تاون هاوس

    ٣١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك السنادي في Ras El Hekma

    متصدر

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فورى مفروشه بالتكييفات للبيع

    TREX logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس في هايد بارك مفروش بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    تاون هاوس

    ٢٩٬٣٨٣٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع فيو مميز على البحر بقسط على 8 سنين

    Apart Real estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٧ متر مربع

    ١٥٧٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين للبيع في الياسمين أمام Zed

    Core Real Estate Development logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • سلفر ساند الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٤٬٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ora Developers
    الساحل الشمالي,قسم مرسي مطروح,سيلڤر ساندس

    3 - 5 غرفة

  • 6

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا تاون هاوس للبيع مفروش فرش راقي بفيو ممي

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١١٨٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر تاون متشطب بالفرش والاجهزة-سى فيو

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب مفروش بالكامل و السعر قابل للتفاوض

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر تاون هاوس باقساط للبيع مفروش بالكامل بمراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بالفرش في هايد بارك

    The Broker EG logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • سول

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,سول الساحل الشمال

    3 - 7 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ٣١٬٥٠١٬٨٨٢ جنيه

    تاون هاوس للبيع في سول بريز

    Conquer Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ١٦٣٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    تاون هاوس

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون فيلا باطلاله علي البحر 3 غرف متشطبه باقل سعر

    Apart Real estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 23

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع مفروشة بالكامل

    I-Move logo image

    بالم هيلز وودفيل, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٠١٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 3غ 230م لاجون إطلالة بحرية مميزة

    Apart Real estate logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون فيلا للبيع في رومانس – العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بيلا رومانس, رومانس, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • إيست فايل

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sodic
    القاهرة,مدينة المستقبل

    1 - 5 غرفة

  • 12

    تاون هاوس

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 3 غرف | أقل سعر | إطلالة بحرية | 5% مقدم

    Apart Real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ١٧٠٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 3 غرف 175م² | 5% مقدم | تقسيط 10 سنوات

    Apart Real estate logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 غرف 220م² على اللاجون بإطلالة بحر بانورامية

    Apart Real estate logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٣٦٩٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع استلام فوري متشطب بمقدم 10% .

    Apart Real estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٢٥٨ متر مربع

    ١٠٦٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٤٢٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع استلام فوري في قلب التجمع بمقدم 5%

    Apart Real estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • فينشي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Misr Italia
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,فينشي

    3 - 5 غرفة