عقارات 2 غرفة نوم للبيع في راس سدر

24 عقارات أخرى
  • 3

    شاليه

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية صف تالت للبحر استلام فورى موقع مميزبافضل سعر

    Stella Di Marie logo image

    سانتا كلوز, راس سدر, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية رؤية واضحة للبحر استلام فورى تقسيط ع3 سنين

    Stella Di Marie logo image

    سانتا كلوز, راس سدر, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع ارضي بجاردن موقع مميز جدا استلام فوري

    Stella Di Marie logo image

    سانتا كلوز, راس سدر, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليةللبيع استلام فوري موقع مميزجدا تشطيب سوبرلوكس

    Stella Di Marie logo image

    سانتا كلوز, راس سدر, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع بافضل سعر واستلام فورى تشطيب سوبر لوكس

    Stella Di Marie logo image

    سانتا كلوز, راس سدر, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سانتا كلوز ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٣٣٬٦٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Convoy
    محافظة جنوب سيناء,رأس سدر,راس سدر,سانتا كلوز

    1 - 2 غرفة

  • 12

    شاليه

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية صف اول علي البحر تشطيب سوبر لوكس استلام فوري

    Stella Di Marie logo image

    سانتا كلوز, راس سدر, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليةللبيع استلام فوري موقع مميز صف اول علي البحر

    Stella Di Marie logo image

    سانتا كلوز, راس سدر, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ٣٬٢٦٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهك الآن ب إطلالة على اللاجون

    Feeds logo image

    راس سدر, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٤٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع تشطيب سوبر لوكس قسط علي 3 سنوات

    Stella Di Marie logo image

    سانتا كلوز, راس سدر, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية استلام فورى تشطيب سوبر لوكس تالت صف للبحر

    Stella Di Marie logo image

    سانتا كلوز, راس سدر, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع استلام فورى بافضل سعرتانى صف للبحر

    Stella Di Marie logo image

    سانتا كلوز, راس سدر, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع تشطيب سوبر لوكس قسط علي 3 سنوات

    Stella Di Marie logo image

    سانتا كلوز, راس سدر, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع بافضل سعرفى راس سدر استلام فورى وتقسيط

    Stella Di Marie logo image

    سانتا كلوز, راس سدر, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميز للبيع – ڤيلا في رأس سدر Palma Beach

    Feeds logo image

    راس سدر, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليةبافضل قرى راس سدرباقل سعرقسط على 10سنين

    Stella Di Marie logo image

    سانتا كلوز, راس سدر, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليةبافضل قرى راس سدرباقل سعرقسط على 10سنين

    Stella Di Marie logo image

    سانتا كلوز, راس سدر, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية فى قرية سانتا كلوز راس سدر استلام فورى

    Stella Di Marie logo image

    سانتا كلوز, راس سدر, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع قريب جدا للبحر ريسيل بافضل سعر

    Stella Di Marie logo image

    سانتا كلوز, راس سدر, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في رأس سدر – إطلالة مباشرة على البحر

    ERMA Real Estate logo image

    راس سدر, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في رأس سدر – إطلالة مباشرة على البحر

    ERMA Real Estate logo image

    راس سدر, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليةللبيع ارضي بجاردن بالفرش والاجهزه استلام فوري

    Stella Di Marie logo image

    سانتا كلوز, راس سدر, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليةللبيع في قريةسانتا كلوز استلام فوري بافضل سعر

    Stella Di Marie logo image

    سانتا كلوز, راس سدر, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٥٬٦٩٣٬٠٠٠ جنيه

    شالية ريفيرا بيتش 2 صف اول علي بحر بمقدم15%

    Novus Stanza logo image

    راس سدر, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٦٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شالية ريفيرا بيتش 2 صف اول علي بحر بمقدم 15%

    Novus Stanza logo image

    راس سدر, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع