البيع الأول24شاليه٤٬٢٧٧٬٠٠٠ جنيهاستوديو للبيع بقرية مطارمة بيتش 66م التراسوبرلوكسمطارمة بيتش ريزيدانس, راس مطارمة, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء استوديو 1 ٦٦ متر مربع ٦٤٬٨٠٣ جنيه/متر مربع
البيع الأول30شاليه٨٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيهشاليه 120 م استلام فوري مطارمة بيتش ريزيدنسمميزمطارمة بيتش ريزيدانس, راس مطارمة, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء 2 2 ١٢٠ متر مربع ٧٢٬٢٠٨ جنيه/متر مربع
13شاليه٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيهشاليه يري البحر للبيع شامل العفش بسعر مناسبمميزتافيرا باي, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء 2 1 ٩٠ متر مربع ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع
10شاليه٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهشاليه للبيع في قرية هوليداي فانتازيا راس سدرهوليداى فانتازيا, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء 2 2 ١٦٠ متر مربع ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول10شاليه٤٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيهشاليه SEA VIEW خصم 40% قسط 8سنين في لاسيرينا بايلاسيرينا باي, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء 3 2 ١٢٠ متر مربع ٣٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الرابع ٢٠٢٧1لاديرا ريد سيالسعر عند الإطلاق:١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيهخطة السداد: 10المطور العقاريمحافظة جنوب سيناء,رأس سدر2 - 3 غرفة
30شاليه٨٥٠٬٠٠٠ جنيهللبيع ستوديو متشطب اول صف على البحر - راس سدردايموند ريزورت, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء 1 1 ٤٠ متر مربع ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع
10شاليه٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيهشاليه بحديقه للبيع متشطب بالكاملمطارمة بيتش ريزيدانس, راس مطارمة, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء 1 1 ٧٠ متر مربع ٤٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع
البيع الأول3شاليه١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيهشالية صف تالت للبحر استلام فورى موقع مميزبافضل سعرمميزسانتا كلوز, راس سدر, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء 2 1 ٨٠ متر مربع ٢٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع
البيع الأول8شاليه١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيهشالية رؤية واضحة للبحر استلام فورى تقسيط ع3 سنينسانتا كلوز, راس سدر, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء 2 1 ٨٠ متر مربع ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول11شاليه١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيهشاليه للبيع ارضي بجاردن موقع مميز جدا استلام فوريسانتا كلوز, راس سدر, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء 2 1 ٦٠ متر مربع ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الثاني ٢٠٢٦6سانتا كلوز ريزورتالسعر عند الإطلاق:٢٬١٣٣٬٦٠٠ جنيهخطط دفعالمطور العقاريمحافظة جنوب سيناء,رأس سدر,راس سدر,سانتا كلوز1 - 2 غرفة
البيع الأول11شاليه١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيهشاليةللبيع استلام فوري موقع مميزجدا تشطيب سوبرلوكسمميزسانتا كلوز, راس سدر, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء 2 1 ٦٠ متر مربع ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع
البيع الأول7شاليه١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيهشالية للبيع بافضل سعر واستلام فورى تشطيب سوبر لوكسمميزسانتا كلوز, راس سدر, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء 2 1 ٨٠ متر مربع ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول12شاليه٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيهشالية صف اول علي البحر تشطيب سوبر لوكس استلام فوريمميزسانتا كلوز, راس سدر, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء 2 1 ٨٠ متر مربع ٣١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع
البيع الأول13شاليه٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيهشاليةللبيع استلام فوري موقع مميز صف اول علي البحرمميزسانتا كلوز, راس سدر, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء 2 1 ٨٠ متر مربع ٢٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع
10منزل مزدوج١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهڤيلا للبيع مجهزة ف باراديس راس سدر صف اول بحرباراديس راس سدر, راس مطارمة, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء 4 3 ٢١٠ متر مربع ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع
مشروع جديدجاهز4ماتارما بيتش ريزيدنسالسعر عند الإطلاق:قريباًخطة السداد: 20المطور العقاريمحافظة جنوب سيناء,رأس سدر,راس مطارمة,مطارمة بيتش ريزيدانس
10منزل مزدوج٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيهفيلا توين مفروشة بالكامل في باراديس رأس سدرباراديس راس سدر, راس مطارمة, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء 3 3 ١٨٥ متر مربع ٣٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع
12شاليه٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهشاليه أرضي للبيع في لا هاسيندا متشطب بالكامللا هاسيندا, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء 2 1 ٦٠ متر مربع ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع
14شاليه٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيهشاليه برووف متشطب للبيع في راس سدرباراديس راس سدر, راس مطارمة, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء 2 1 ٨٠ متر مربع ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع
12شاليه٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيهشاليه 2 غرفة | يري البحر | لا هاسيندالا هاسيندا, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء 2 2 ١١٠ متر مربع ٥٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع
البيع الأول28شاليه٣٬٢٦٤٬٠٠٠ جنيهامتلك شاليهك الآن ب إطلالة على اللاجونمميزراس سدر, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء 2 2 ٩٥ متر مربع ٣٤٬٣٥٧ جنيه/متر مربع
مشروع جديدجاهز7لاسيرينا بايالسعر عند الإطلاق:٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيهخطط دفعالمطور العقاريمحافظة جنوب سيناء,رأس سدر,لاسيرينا باي2 - 3 غرفة
12فيلا٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيهشاليةللبيع في قريه لاديرا راس سدر قسط علي 10 سنواتمميزرأس سدر, محافظة جنوب سيناء 3 2 ١٦٥ متر مربع ٤٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع
البيع الأول10شاليه١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيهشالية للبيع تشطيب سوبر لوكس قسط علي 3 سنواتمميزسانتا كلوز, راس سدر, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء 2 1 ٨٠ متر مربع ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول19شاليه٤٬٣٢١٬٠٠٠ جنيهامتلك ستوديو في مطارمة بيتش ريزيدنس بمقدم 15%!مطارمة بيتش ريزيدانس, راس مطارمة, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء استوديو 1 ٧٠ متر مربع ٦١٬٧٢٨ جنيه/متر مربع
25شاليه٨٥٠٬٠٠٠ جنيهللبيع ستوديو متشطب اول صف على البحر - راس سدردايموند ريزورت, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء 1 1 ٤٠ متر مربع ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول14شاليه٥٬١٢٣٬٠٠٠ جنيهاستوديو للبيع بقرية مطارمة بيتش 68م التراسوبرلوكسمطارمة بيتش ريزيدانس, راس مطارمة, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء استوديو 1 ٦٨ متر مربع ٧٥٬٣٣٨ جنيه/متر مربع
مشروع جديدجاهز6ريفييرا بيتشالسعر عند الإطلاق:قريباًخطة السداد: 10المطور العقاريمحافظة جنوب سيناء,رأس سدر,ريفيرا بيتش2 غرفة
مؤشرات حول أداء المجتمعرأس سدرعرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…