عقارات للبيع في محافظة جنوب سيناء, صفحة 5

295 عقارات أخرى
  • 16

    شاليه

    ٦٬٨٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 120 م للبيع بقرية مطارمة بيتش بمقدم 15% فقط

    Novus Stanza logo image

    مطارمة بيتش ريزيدانس, راس مطارمة, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كامل التشطيب للبيع في لاسيرينا باي، رأس سدر

    Bond & Key logo image

    لاسيرينا باي, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٤٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو متشطب اول صف على البحر - راس سدر

    Commercial Square logo image

    دايموند ريزورت, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بروف للبيع ف بارادايس راس سدر

    New Avenue Real Estate logo image

    باراديس راس سدر, راس مطارمة, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٢٤٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بقرية مطارمة بيتش 78متر بغرفتين

    Novus Stanza logo image

2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٧٧٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٧٬٣٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شالية ريفيرا بيتش 2 صف اول علي بحر بمقدم15%

    Novus Stanza logo image

    ريفيرا بيتش, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦١٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١١٬٥٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 120 م للبيع بقرية مطارمة بيتش بمقدم 35% فقط

    Novus Stanza logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٥٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٨٬٤١١٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 120 م للبيع بقرية مطارمة بيتش بمقدم 10% فقط

    Novus Stanza logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٨٤٥٬٠٠٠ جنيه

    احلى شاليه فى مطارما بحري "Sea View" استلام فوري

    متصدر

    Corporate Deals logo image

2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٥٠٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ٤٬٩٥٩٬٠٠٠ جنيه

    تملك الان بقرية مطارمة بيتش ريزيدنس بمقدم 495,900

    Novus Stanza logo image

استوديو

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٦٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع في لا هاسيندا متشطب بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    لا هاسيندا, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٤٬٢٧٨٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بامتلاك ستوديو في مطارمة بيتش بمقدم 10%!

    Novus Stanza logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦١٬١١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بروف للبيع فى راس مطارمة صف أول على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٤٬٩١٢٬٠٠٠ جنيه

    تملك الان بقرية مطارمة بيتش ريزيدنس بمقدم 491,200

    Novus Stanza logo image

استوديو

    1

    ٧١ متر مربع

    ٦٩٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٧٤٤٬٠٠٠ جنيه

    لقطة بجاردن عالبحر وتقسيط على6 سنوات بمقدم 15% فقط

    Corporate Deals logo image

2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٧٧٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٤٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو 66 متر غرفتين في مطارمة بيتش

    Novus Stanza logo image

استوديو

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن للبيع مفروش ف برادايس راس سدر

    New Avenue Real Estate logo image

    باراديس راس سدر, راس مطارمة, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع مجهزة ف باراديس راس سدر صف اول بحر

    New Avenue Real Estate logo image

    باراديس راس سدر, راس مطارمة, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٦٬٨٣٤٬٠٠٠ جنيه

    تملك الان بارقي كمبوند في خليج راس مطارمه 15% فقط

    Novus Stanza logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحة تصلح للعائلاتSea viewاستلام 2026بحرى بالكامل

    متصدر

    Corporate Deals logo image

3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٦٬٦٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور اول في ريفيرا بيتش 2، مقدم 15% فقط

    Novus Stanza logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٥٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه استوديو بمطارمه بمساحه 66 م

    Novus Stanza logo image

استوديو

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٧١٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٤٬٧٧٤٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو 64 متر غرفتين في مطارمة بيتش

    Novus Stanza logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٧٤٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٤٬٢١٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان استوديو في ارقي منتجع بخليج راس مطارمة

    Novus Stanza logo image

استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٦١٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٤٬١٩٧٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فاخر في منتجع خليج رأس مطارمة بانتظارك!

    Novus Stanza logo image

استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٦٠٬٨٢٦ جنيه/متر مربع