عقارات 2 غرفة نوم للبيع في الدقهلية, صفحة 2

31 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٨٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة بخصم 10 % على البحر في المنصورة الجديدة

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    المنصورة الجديدة, الدقهلية

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٣٢٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تمليك 96م فيه شارع الدراسات الرئيسي

    شارع الدراسات, المنصورة, الدقهلية

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٣٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 1 حمام للبيع في تقسيم خطاب - المنصورة - الدقهلية
    1

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بتقسيم خطاب بسعر تجاري جدا

    تقسيم خطاب, المنصورة, الدقهلية

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ١٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤١٠٬٤٠٠ جنيه

    امتلك شقة في المنصورة الجديدة على البحر

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    بيوت كومباوند, المنصورة الجديدة, الدقهلية

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٢٩٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٣١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة مطل على البحر فى المنصورة الجديدة

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    بيوت كومباوند, المنصورة الجديدة, الدقهلية

    2

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٢٦٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمنصوره الجمهورية جانبي واجهة

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    شارع الجمهورية, المنصورة, الدقهلية

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

1