بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في سفاجا

148 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٨٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مميزه 4 غرف صف اول بتقسيط على 8 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاك بإطلالة لاجون كامل التشطيب | أقل مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٠٧٦٬٤٠٠ جنيه

    فيلا قسط ربع سنوي مليون جنيه، سعر الكاش ٤٩ مليون

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٨٢٩ متر مربع

    ١٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٠٧٦٬٤٠٠ جنيه

    فيلا قسط ربع سنوي مليون جنيه، سعر الكاش ٤٩ مليون

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٨٢٩ متر مربع

    ١٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٠٧٦٬٤٠٠ جنيه

    فيلا قسط ربع سنوي مليون جنيه، سعر الكاش ٤٩ مليون

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٨٢٩ متر مربع

    ١٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • هورايزون فيلاز في مراسي ريد سي من إعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,مراسي البحر الاحمر

    4 غرفة

  • 15

    فيلا

    ١٬٠٧٦٬٤٠٠ جنيه

    فيلا قسط ربع سنوي مليون جنيه، سعر الكاش ٤٩ مليون

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٨٢٩ متر مربع

    ١٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا!! بإطلالة بحرية و أقساط طويلة حتى 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه مطل علي البحر مع اطول فتره سداد

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة ٤ غرف في مكادينا - رأس سوما

    New Avenue Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٣٣ متر مربع

    ١٠٠٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقرب أستلام فيلا بأطلالة بحر 4 غرف وبمقدم 5% فقط !

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٣٢٥ متر مربع

    ٥٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • ريف تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,ريف تاون

    4 غرفة

  • 16

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأطلالة بحر 4 غرف أقرب أستلام وبمقدم 5% فقط !

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٣٢٥ متر مربع

    ٨٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون بإطلالة مباشرة على اللاجون تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون بإطلالة مباشرة على اللاجون تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا وان ستوري صف أول على البحر، استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا صف اول بتقسيط على 8 سنوات لاول مره !!!!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • وادي سوما

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,وادي سوما

    4 غرفة

  • 13

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مع اقل مقدم 5% واطول فترة تقسيط لفترة محدودة

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك فيلا صف اول ع البحر واللاجون 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق باقل سعر فيلا فاخر علي 8 سنين باطلاله بحر !!!

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان اخر فيلا 4 غرف اطلاله ع البحر بأقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٠٧٦٬٤٠٠ جنيه

    فيلا قسط ربع سنوي مليون جنيه، سعر الكاش ٤٩ مليون

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٨٢٩ متر مربع

    ١٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • باي سنترال ريزيدنس سوما باي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,باى سنترال

    4 غرفة

  • 15

    فيلا

    ١٬٠٧٦٬٤٠٠ جنيه

    فيلا قسط ربع سنوي مليون جنيه، سعر الكاش ٤٩ مليون

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٨٢٩ متر مربع

    ١٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٠٧٦٬٤٠٠ جنيه

    فيلا قسط ربع سنوي مليون جنيه، سعر الكاش ٤٩ مليون

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٨٢٩ متر مربع

    ١٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع للاجون تاون هاوس كورنر براس سوما واقساط ع 7س

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا دور واحد صف أول على البحر مع عرض خاص

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٠٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك فيلا دوبليكس دبل فيو اقساط 8 سنين.

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ١٩٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • نوتيلوس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى

    4 غرفة