عقارات 4 غرفة نوم للبيع في محافظة البحر الاحمر

689 عقارات أخرى
  • 13

    منزل مزدوج

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا في الجزيرة مع مارينا خاصة في الجونة

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون فيلا باطلاله علي البحر 4 غرف متشطبه باقل سعر

    Apart Real estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ٧٥٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٢٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون فيلا باطلاله علي البحر 4 غرف متشطبه باقل سعر

    Apart Real estate logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ٧٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون فيلا باطلاله علي البحر 4 غرف متشطبه باقل سعر

    Apart Real estate logo image

4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٧٬٦١٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك متشطبه سي فيو علي 8 سنين اقساط 20% خصم

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣١٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم,مكادي هايتس

    1 - 5 غرفة

  • 8

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف متشطب بالكامل مطل علي البحر و الاجون !

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف متشطب بالكامل مطل علي البحر و الاجون !

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق باقل سعر فيلا فاخر علي 8 سنين باطلاله بحر !!!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥٩٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك كاملة التشطيب بإطلالة بحرية بقسط 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    منزل مزدوج

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع!! فيلا مكتملة التشطيب عمرها أكثر من 8 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ماكادينا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي

    1 - 4 غرفة

  • 23

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا بإطلالة بحرية مع إمكانية التقسيط 8 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع!! فيلا كاملة التشطيب بإطلالة بحرية قسط 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة بحرية خلابة للبيع مع عرض

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٣١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 26

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك فيلا متشطبة باطلالة مزدوجة اوراسكم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٨٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول فيلا متشطبه في نيو جونه بعرض محدود 0% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ١٤٤٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • مارينا جيت ألماظة رأس سوما

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة

    3 - 4 غرفة

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Twin-Villa in New Gouna, Very Prime Location

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Villa in New Gouna, Prime Location, Limited Offer

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Villa in New Gouna, Prime Location, Limited Offer

    Egypt Best Properties logo image

4

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بإطلالة مباشرة على اللاجون – موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ١٠١٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بإطلالة مباشرة على البحر تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٧١٠ متر مربع

    ١٠٥٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • سيال مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development

    3 - 5 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٨٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة على جزيرة مخصصة لمالكي القوارب

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٣٣١٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة على جزيرة مخصصة لمالكي القوارب

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دوبلكس بفيو للبحر 100% + جاردن تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    ابو تيج مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مميزه 4 غرف صف اول بتقسيط على 8 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مميزه 4 غرف صف اول بتقسيط على 8 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • هورايزون فيلاز في مراسي ريد سي من إعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,مراسي البحر الاحمر

    3 - 5 غرفة