عقارات 4 غرفة نوم للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 2

697 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٢١٬٣٩٩٬٩٩٩ جنيه

    امتلك فيلا للبيع خطوات من البحر فى سوماباى 5%مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا للبيع خطوات من البحر فى سوماباى 5%مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ٩٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٦٠٠ جنيه

    امتلك فيلا للبيع خطوات من البحر فى سوماباى 5%مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دايركت على البحر فى افضل مشاريع البحر الاحمر!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ١٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ب اقل سعر ف الجونة الجديدة 0% مقدم متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ٩٤٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • باي سنترال ريزيدنس سوما باي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,باى سنترال

    4 غرفة

  • 14

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر للبيع في Swan Lake الجونة-علي اللاجون

    Beltone logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فيلتك متشطبة بأطلالة بحر وبتقسيط 8 سنين ؟!

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٦٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأطلالة بحر 4 غرف أقرب أستلام وبمقدم 5% فقط !

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأطلالة بحر 4 غرف أقرب أستلام وبمقدم 5% فقط !

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    دوبلكس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع! ​​دوبليكس مكتمل التشطيب بالتقسيط حتى 5سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • أنشنت هيل

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,التل القديم

    3 - 5 غرفة

  • 18

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك دوبلكس بإطلالة بحرية بأقساط طويلة حتى 8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٢٣٩٬١٢٤ جنيه

    فيلا ميدل بجاردن واسعة في Long Beach

    HPK logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ٢٨٨ متر مربع

    ٥٩٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مميزة بانوراما بحر في ازورا سهل حشيش

    Home Hunters EG logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٬٩١٢٬٣٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل152م سي فيو باقل مقدم استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

4

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٥٢٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى سهل حشيش بحديقه خاصه داخل منتجع فيراندا

    Hurghada View Real Estate logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٣٢ متر مربع

    ٨١٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • وادي سوما

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,وادي سوما

    2 - 4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده فيلا سي فيو بدون اقساط لمده 9 شهور !!

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع باطلالة ع البحر واللاجون 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٩٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقرب استلام - فيلا متشطبة صف أول بمقدم 5% فقط !!

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٣٢٥ متر مربع

    ٣٠٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقرب استلام - فيلا متشطبة صف أول بمقدم 5% فقط !!

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٣٢٥ متر مربع

    ٣٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٢٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل ف مكادي برايم لوكيشن ع الاجون دايركت

    Evergreen Properties logo image

4

    4

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٦٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • توبان الجونة

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,جزر توبان

    1 - 4 غرفة

  • 18

    شاليه

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف متشطب , مطل علي البحر سعر قديم باقساط !

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا 4 غرف مطل علي البحر في الجونه جديده!

    Egypt Best Properties logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه-4غرف

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف للبيع صف اول على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك الان متشطبة في سوما بجاردن 300 متر وبمقدم5%

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • نوتيلوس

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى

    3 - 5 غرفة