عقارات 4 غرفة نوم للبيع في الغردقة

703 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٨١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا وان ستوري في انشان ساند الجون

    وايت فيلاس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٬٠٤٠ متر مربع

    ٧٧٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا وان ستوري في انشان ساند الجون

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٬٠٤٠ متر مربع

    ٧٧٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣١٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مكادي على البحر 4غرف مكادي اوراسكوم

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ١٦٠ متر مربع

    ١٩٦٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ون ستوري للبيع في مكادي هايتس تطل على البحر

    Egypt Best Properties logo image

4

    6

    ٢٣٣ متر مربع

    ٢٠١٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر الحق أخر فيلا بإطلالة بحر على 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ٦٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم,مكادي هايتس

    1 - 5 غرفة

  • 14

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا!! بإطلالة بحرية و أقساط طويلة حتى 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب في ميسكا و بالتقسيط حتى 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود!! فيلا مطلة على البحر و بالتقسيط 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس مطل علي البحر مع اطول فتره سداد

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مطله علي البحر مع اطول فتره سداد

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • مارينا جيت ألماظة رأس سوما

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة

    3 - 4 غرفة

  • 26

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه مطل علي البحر مع اطول فتره سداد

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر يونت بسعر لقطة متشطبة فوري علي فيو بحري مميز

    Realm Properties logo image

4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ١٩٬٢٨٣٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع فيو على البحر بالكامل بمقدم 0% .

    Apart Real estate logo image

4

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٧٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس صف اول للبيع متشطبه بالكامل بقسط 8 سنين

    Apart Real estate logo image

4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة ٤ غرف في مكادينا - رأس سوما

    New Avenue Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٣٣ متر مربع

    ١٠٠٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • ماكادينا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي

    1 - 4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوتين للبحر grand villa بفيو خاص خصوصيه 100%

    Falcon for Real Estate logo image

    ابو تيج مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٧٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة 155م على اللاجون في الجونة – مفروشة

    HPK logo image

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم صف أول فيلا متشطبة 4 غرف بالتقسيط علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ١٨٢ متر مربع

    ٩٦٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥١٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 4غرف بحمام سباحة خاص في أبو تيج مارينا

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    ابو تيج مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٧٢٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقرب أستلام فيلا بأطلالة بحر 4 غرف وبمقدم 5% فقط !

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٣٢٥ متر مربع

    ٥٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • سيال مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development

    3 - 5 غرفة

  • 16

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأطلالة بحر 4 غرف أقرب أستلام وبمقدم 5% فقط !

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٣٢٥ متر مربع

    ٨٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة بفيو على البول بموقع مميز – سهل حشيش

    HPK logo image

    جماران, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ٤٨٣ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون بإطلالة مباشرة على اللاجون تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون بإطلالة مباشرة على اللاجون تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس إطلالة مباشرة على اللاجون تشطيب

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • هورايزون فيلاز في مراسي ريد سي من إعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,مراسي البحر الاحمر

    3 - 5 غرفة

صورة لـ Community Overview في الغردقة
مؤشرات حول أداء المجتمع
الغردقة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…