منازل مزدوجة 3 غرفة نوم للبيع في الجونة

56 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالكامل بالتكييفات ووحدات المطبخ

    REV Real Estate logo image

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٨٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٤٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز سي فيو 3 نوم متشطب تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٢٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس موقع مميز بحمام سباحة للبيع في نورث باي

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢٥٥٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين مباشرة على لاجون البحر+مرسى خاص للقوارب

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر فيلا 3غرف باطلاله مميزه ع البحر وأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    منزل مزدوج

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر توين فيلا صف أول لاجون - بالتقسيط حتى 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بالجونة موقع مميز مفيش احلي من كدا

    Mr .Estates logo image

    طريق نادي واستاد الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٤ متر مربع

    ٩٧٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر توين فيلا مباشرة على لاجون البحر في الجونة

    Apart Real estate logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٦٢٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا فاخرة في الجونة

    Beltone logo image

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٢٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 غرف فيو بحر كامل للبيع تقسيط 8 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ١٤٢٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    منزل مزدوج

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب بإطلالة بحرية وبالتقسيط 5 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 غرف فيو بحر كامل للبيع تقسيط 8 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ١٤٢٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 غرف فيو بحر كامل للبيع تقسيط 8 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ١٤٢٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٣٬٣٠٨٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز للبيع على البحيرة في انشنت ساندز

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٨٠٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ‎توين هاوس مفروش للبيع مع حمام سباحة بأنشينت ساندز

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٢٦٩٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥١٬٦٧٧٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 غرف | حمام سباحة | انشنت سادنز

    Good Vibe Homes logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٨٧٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا متشطب بالكامل صف أول لاجون ف سيان الجونة

    Trends Real Estate Egypt logo image

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 غرف موقع مميز في سيان ذا رانج

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ‎توين فيلا في موقع مميز للبيع في سيان ذا رانج جونة

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٩٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر امتلك توين هاوس متشطب مطل ع البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تـوين هاوس ريسيل متشطبة بالتكيفات في الجونا

    Allocate Real Estate logo image

    الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٩٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس على فيو مميز ف الجونة الجديدة بدون مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك باطلاله بحر كاملة التشطيب | اقل مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين متشطب للبيع بأقل مقدم سي فيو في البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٧٣ متر مربع

    ٦٢٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢١٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة إطلالة البحر بدون مقدم وقسط حتى 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٢٧٬٥٨٨ جنيه/متر مربع