بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في جزر توبان

17 عقارات أخرى
  • 17

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا في الجزيرة مع مارينا خاصة في الجونة

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك تاون هاوس 3غرف دبل فيو اقساط 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع مميز علي البحر واللاجون في الجونة

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 3 نوم متشطب بالتكييفات تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر فيلا متشطبة صف اول ع البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • توبان الجونة

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,جزر توبان

    3 غرفة

  • 27

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد فيلا 3 غرفه اطلاله علي البحر متشطب بلكامل

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود امتلك توين هاوس دبل فيو بتقسيط على 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 غرف فيو بحر كامل للبيع تقسيط 8 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ١٤٢٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 غرف فيو بحر كامل للبيع تقسيط 8 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ١٤٢٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة مميزة جدا بأقل مقدم 10% البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٦٬٩٦٣٬٧٣١ جنيه

    ڤيلا مستقلة مُشطبة بالكامل بالتكيفات موقع مميز جدا

    New Avenue Real Estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٣٤٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع باطلالة مميزه علي البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا مطلة علي البحر بالسعر القديم في الجونة

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول بحيرة و استلام فوري مع اقساط طويلة 5س

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك المطلة على البحر 0%مقدم على 8 سنوات !!

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفترة محدودة في الجونة الجديدة0%مقدم على8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك 3 غرف نوم بخصم 20% على مدى 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع