عقارات 3 غرفة نوم للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 42

2,530 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل ومفروش في البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس باطلاله علي البحر في مكادي البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 نوم بجاردن خاص تشطيب كامل تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ١٣٦٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 نوم متشطب بموقع مميز تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١١٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف_تشطيب كامل_مقدم30%_ عقداخضر_تقسيط 36 شهر

    Alabtal Developer logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢١٣٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف–فيو حمام سباحة وشارع–عقد أخضر–36 شهر اقساط

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٩٢٬٥٦٤ جنيه

    شقة 3 غرف نوم بفيو حمام سباحة – منتجع أكوا إنفينيت

    ROI For Real Estate logo image

    اكوا بالمز ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٤٣٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دور واحد في موقع مميز باي ويست فالي سوما باي

    New Avenue Real Estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٢٩٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم امتلك فيلا 3 غرف باطلاله مميزه علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان فيلا 3غرف بافضل لوكيشن ع البحر واقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر فيلا 3غرف علي البحر بأقل مقدم واطول سداد

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان فيلا 3 غرف علي البحر واللاجون باقل سعر.

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% | بنتهاوس متشطب بالكامل بفيو علي البحر

    Realm Properties logo image

3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة بالكامل بموقع مميز وفيو مفتوح

    Realm Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٥٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا مطلة على البحر ب3 غرف نوم0%مقدم على8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    واتر سايد, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا مطلة على البحر ب3 غرف نوم0%مقدم على8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا مطلة على البحر ب3 غرف نوم0%مقدم على8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا مطلة على البحر ب3 غرف نوم0%مقدم على8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سابينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا مطلة على البحر ب3 غرف نوم0%مقدم على8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    جوبال, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك المطلة على البحر 0%مقدم على 8 سنوات !!

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا مطلة على البحر ب3 غرف نوم0%مقدم على8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    فنادير باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا مطلة على البحر ب3 غرف نوم0%مقدم على8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا مطلة على البحر ب3 غرف نوم0%مقدم على8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك منزلك قريب من كل ما تحتاجه

    متصدر

    Aka Group Real estate logo image

    غرب البلد, ميدان اكا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس عاللاجون متشطب بمكادي هايتس علي 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع