عقارات 3 غرفة نوم للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 43

2,530 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع برايم شاليه متشطب بمكادي هايتس علي 8س اقساط.

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    155م 3 غرف بموقع مميز في ريد هيلز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٢١١٬٤٩٩ جنيه

    بنتهاوس 164م 3غرف + روف80م بخصم خاص على التقسيط

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    صن رايز سيليكت جاردن بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٩٠٧٬٠٦١ جنيه

    شقة 161م 3 غرف مساحة عائلية - شاطئ خاص

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٦١ متر مربع

    ٩٢٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٦١٢٬٧٥٠ جنيه

    164م 3 غرف أرضي بحديقة وخصم 10%

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٨٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٢١١٬٤٩٩ جنيه

    شقة 164م بروف واسع وإطلالة مفتوحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    4

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    155م 3 غرف 2 حمام إطلالة طبيعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٦٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٦١٢٬٧٥٠ جنيه

    شقة 164م بحديقة 165م رفاهية بلا حدود

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    4

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٨٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 3 غرف للبيع سوما باى بمقدم 5% وخصم 20%

    Egypt Best Properties logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ١٥٨٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية اطلالة مميزة في مكادي استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استلام فوري مكادي تطل على بحر و لاجون .

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٨١٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون شاليه بموقع قريب للبحر و بقسط حتى 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع صف اول على البحر و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا للبيع بالقرب من الشاطئ بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون شاليه بموقع قريب للبحر و بقسط حتى 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا للبيع بالقرب من الشاطئ بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع صف اول على البحر و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون شاليه بموقع قريب للبحر و بقسط حتى 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا للبيع بالقرب من الشاطئ بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع صف اول على البحر و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون شاليه بموقع قريب للبحر و بقسط حتى 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا للبيع بالقرب من الشاطئ بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع صف اول على البحر و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون شاليه بموقع قريب للبحر و بقسط حتى 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا للبيع بالقرب من الشاطئ بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع