عقارات 3 غرفة نوم للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 36

2,530 عقارات أخرى
  • 30

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بنتهاوس 3غرف إطلالة بحرية @ماكادي هايتس

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك الفاخرة 3 غرف على البحر في مكادي هايتس

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٨٩ متر مربع

    ٦٦٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٨٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك الفاخرة 3 غرف على البحر في مكادي هايتس

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٣٦٧ متر مربع

    ٥٠٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    دوبلكس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك دوبلكسك الفاخر 3غرف على البحر في مكادي هايتس

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٠٨٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٤٧٤٬٠٤٤ جنيه

    شقة 3 غرف الغردقة | أتلانتس إطلالة حمام سباحة

    Rook Estate logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٥٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف استلام فوري فيو بحر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٣٩٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 3 غرف في آرك أوف سوما | مقدم 1.75 مليون

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٥١٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مطله على اللاجون و بأقساط على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود ! شقة للبيع بإطلالة بحرية بمقدم 15% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه فاخره باطلالة على اللاجون و بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لن يتكرر ! فيلا بموقع متميز بحمام سباحة خاص !

    متصدر

    Relax Red Sea logo image

3

    3

    ٣٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع!! شاليه بإطلالة على البحر و بالتقسيط الطويل.

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع!! امتلك شاليه بإطلالة بحرية بالتقسيط 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع!! شاليه بإطلالة على البحر و بالتقسيط الطويل.

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع!! شاليه بإطلالة على البحر و بالتقسيط الطويل.

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع!! شاليه بإطلالة على البحر و بالتقسيط الطويل.

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع!! امتلك شاليه بإطلالة بحرية بالتقسيط 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع!! امتلك شاليه بإطلالة بحرية بالتقسيط 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع!! امتلك شاليه بإطلالة بحرية بالتقسيط 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك صف اول علي بحر اقساط تصل الى 8 سنوات

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بالفخامة والهدوء على البحر الأحمر

    Second Home Real Estate logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٤٠٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب | اقل مقدم | امتلك فيلا سي فيو , مكادي

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك دوبلكس علي البحر من اوراسكوم متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شالية علي البحر من اوراسكوم متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في سوان ليك الجونة باطلالة مباشرة على لاجون

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع