عقارات 3 غرفة نوم للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 30

2,518 عقارات أخرى
  • 18

    فيلا

    ٣٠٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مع حديقه 335 متر ورووف 56 متر في مكادي هايتس

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٨٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٣٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كامل التشطيب في سيال مع حديقة 102 متر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٧٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بموقع مميز قريب من البحر و بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع بإطلاله على اللاجون و استلام سنه

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٩٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون شاليه بموقع قريب للبحر و بقسط يصل 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع مطله على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٤٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية من اوراسكوم على البحر واللاجون 0%مقدم

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٤٨٬١٦٠ جنيه

    امتلك 3 غرف 116 م² في الكوثر مع جيم

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٦٠٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٢٢٬٤٨٠ جنيه

    احجز 3 غرف 116 م² في الكوثر موقع حيوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٥٢٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٥٤٬٢٨٠ جنيه

    امتلك 3 غرف 118 م² تصميم عصري ذكي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٥٠٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧١١٬١٨٠ جنيه

    احجز 3 غرف 133 م² بإطلالة المطار مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٠٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧١١٬١٨٠ جنيه

    استثمر 3 غرف 133 م² فرصة استثمارية قوية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٠٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٢٬٧٩٤٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في سابينا مع اقساط بموقع مميز جدا

    Realm Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٢٠٣٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بإطلالة على البحر واللاجون علي 8 سنوان

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٧٥٬٠٩٣ جنيه

    احجز 3 غرف 137 م² في الهضبة مع خدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٧ متر مربع

    ٥٦٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 3 غرف 149 م² في الهضبة مع جيم

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٢٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٢٣٬٢٣٤ جنيه

    استثمر 3 غرف 137 م² فرصة مضمونة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٧ متر مربع

    ٥٨٬٥٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٤٠٬٥٢٠ جنيه

    احجز 3 غرف 149 م² بإطلالة شارع رائعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٣٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧١٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 3 غرف 149 م² مساحات متنوعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٥٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٨٣٣٬٧٥٠ جنيه

    احجز 3 غرف 135 م² بإطلالة بحرية بانوراما

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٨٠٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٨٣٣٬٧٥٠ جنيه

    استثمر 3 غرف 135 م² فرصة استثمارية مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٨٠٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٨٣٣٬٧٥٠ جنيه

    امتلك 3 غرف 135 م² مساحات متنوعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٨٠٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٨٩٬٢٥٠ جنيه

    امتلك 3 غرف 135 م² في الأحياء مع رووف

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٩٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٨٣٣٬٧٥٠ جنيه

    احجز 3 غرف 135 م² في الأحياء موقع حيوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٨٠٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٩٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بالكامل مع حديقه 73 متر للبيع

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

3

    4

    ١٣٤ متر مربع

    ١٤٥٬٣٧٣ جنيه/متر مربع