عقارات 3 غرفة نوم للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 28

2,518 عقارات أخرى
  • 17

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه 230 متر علي اللاجون بمقدم 5% وتسهيلات

    Tradmark Real Estate logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ٢٣١ متر مربع

    ٢٢٥٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شدوان الجونة ارضي بجنينة موقع متميز على اللاجون

    Re/Max IBuild logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ١٨٤٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بنتهاوس بموقع مميز و بمقدم 10% بالتقسيط

    Tradmark Real Estate logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٣١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا / للبيع / البحر الاحمر

    ERA Real Estate Egypt logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في سوما باي استلام خلال 3 سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ١٢٨٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٦٬٩٦٣٬٧٣١ جنيه

    ڤيلا مستقلة مُشطبة بالكامل بالتكيفات موقع مميز جدا

    New Avenue Real Estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٣٤٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوما باي بنتهاوس فيو علي لاجون و لاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٢٨٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٨٬٩٨٥٬٣٠٢ جنيه

    شاليه ارضى بحديقه متشطب بالكامل و المطبخ بالاجهزة

    New Avenue Real Estate logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٩٩٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٩٦٬٣٩٢٬٢٩٣ جنيه

    ستاند الون فاخر فى الجونة على لاجون مباشرة

    New Avenue Real Estate logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٤٤ متر مربع

    ٣٩٥٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٢٬٥٩٢٬٨٨٦ جنيه

    لوفت بحديقة فاخر فى الجونة على اللاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٧٨٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٨٩٣٬٦٠٠ جنيه

    شقة في زا كوندوس راس سوما مطلة مباشرة على اللاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ١١٤٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مستقل متشطب بالكامل بفيو البحر في سوما باي

    Falcon for Real Estate logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٨٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز 3 غرف 122 م² بإطلالة حمام سباحة في مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر 3 غرف 122 م² في مجاويش فرصة قوية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 3 غرف 137 م² في مجاويش بموقع مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٣٧ متر مربع

    ٨٣٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    احجز 3 غرف 122 م² في مجاويش واستثمر الآن

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 3 غرف 122 م² في مجاويش ومساحات متنوعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٤١٦٬٧٨١ جنيه

    احجز 3 غرف 149 م² واستمتع بكلوب هاوس متكامل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٦٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٨٦٬٢١٣ جنيه

    استثمر 3 غرف 150 م² داخل كالا بيتش بعائد ثابت

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٢٤٬٥٧١ جنيه

    احجز 3 غرف 149 م² بجوار الممشى الشاطئي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٩٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٢٠٬٠٤٨ جنيه

    امتلك 3 غرف 149 م² وسط مساحات خضراء واسعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٣٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٧٢٬٧١٦ جنيه

    امتلك 3 غرف 150 م² بإطلالة في سهل حشيش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٩٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز 3 غرف 155 م² بالقرب من البحر وOld Town

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٦٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 3 غرف 155 م² بإطلالة في Red Hills

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز 3 غرف 160 م² واستمتع برووف بإطلالة بانورامية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٤٬٨٧٥ جنيه/متر مربع