عقارات 3 غرفة نوم للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 27

2,518 عقارات أخرى
  • 17

    تاون هاوس

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في موقع مميز تشطيب كامل علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١١٠٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان اخر فيلا 3 غرف اطلاله ع البحر بأقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٥٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شاليه 3غرف علي البحر واللاجون باقل سعر.

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٥٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٧٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر بيت في فنادير مارينا بموقع مميز جدا|فيو مفتوح

    Realm Properties logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز جدا في فنادير مارينا بفيو مفتوح

    Realm Properties logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٠٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بموقع مميزمع حمام سباحة white villa

    Realm Properties logo image

    وايت فيلاس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود ! شقة للبيع بإطلالة بحرية و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٩٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 نوم بجاردن 112م متشطب تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١١٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره بإطلالة على البحر و بقسط يصل 5 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باطلالة مزدوجة على البحر واللاجون بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهًا فاخرًا بإطلالة بحرية خلابة للبيع.

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٥٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بدفعة أولى ٥٪ فقط! فيلا فاخرة بإطلالة بحرية للبيع.

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢١٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في المشروع شاليه جاردن موقع مميز علي لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٥٦٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٧٬٩٨٢٬٥٠٠ جنيه

    عرض محدود جدا بنتهاوس ريسيل سوان ليك جونه

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٢٤٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٧٬٩٨٢٬٥٠٠ جنيه

    عرض محدود جدا بنتهاوس ريسيل سوان ليك جونه

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٢٤٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مفروش فيو علي بحيره في سوان ليك الجونه

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق باقل سعر بنتاهاوس فاخر علي 8سنين باطلاله بحر!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق باقل سعر شاليه فاخر علي8سنين اول قسط بعد9شهور

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق باقل سعر فيلا فاخر علي 8 سنين باطلاله بحر!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق باقل سعر دوبليكس فاخر علي 8 سنين باطلاله بحر!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق باقل سعر فيلا فاخر علي 8 سنين باطلاله بحر!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5%مقدم امتلك فيلا صف اول للبيع باطلالة علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتاهوس متشطب للبيع مطل علي البحر واللاجون 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ٣٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لاجون للبيع فى مراسى بالقسط على 6 سنوات

    Tradmark Real Estate logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٠٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر صف اول علي اللاجون بمقدم 5% متشطب

    Tradmark Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٢١٥٬٥٦٨ جنيه/متر مربع