عقارات 3 غرفة نوم للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 20

2,518 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر اقل من سعر الماركت متشطب بالتكيفات

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٦٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باطلاله علي اللاجون في مكادي البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع متشطب بالكامل بموقع متميز في مكادي

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقساط تصل الى 6 سنوات شاليه للبيع متشطب والتكيفات

    Egypt Best Properties logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باطول فتره اقساط شاليه للبيع في سهل حشيش متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٩٧٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز فيو البحر باكبر مشروع بالبحر الاحمر

    متصدر

    Property Hills VIP logo image

3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سكاي ستاربالقرب من سينزو مول الغردقة

    Home Hunters EG logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٣٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف-أطلاله مزدوجه شارع وحمام السباحه-قسط36 شهر

    Alabtal Developer logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في مكادي هايتس متشطب تقسيط 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٦٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    منزل مزدوج

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين شاليه متشطب اول صف لاجون بخصم 30%

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٤٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين شاليه بحري دايركت لاجون متشطب-مقدم 5%فقط

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٠٧٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 27

    منزل مزدوج

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين شاليه متشطب اول صف لاجون بخصم 30%

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٤٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين شاليه بحري دايركت لاجون متشطب-مقدم 5%فقط

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٠٧٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف على لاجون-متشطب-5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ١١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بالكامل بإطلاله على البحر بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع بإطلاله على البحر و بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع بموقع قريب للشاطئ بقسط يصل 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١٦٤٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٢٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون شاليه للبيع بموقع قريب للبحر بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع دايركت على اللاجون بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٤٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاونهاس متشطب دايركت لاجون يمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٣١ متر مربع

    ١٠٨٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 27

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاونهاس متشطب دايركت لاجون يمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٣١ متر مربع

    ١٠٨٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف يجاردن دايركت لاجون بمقدم 5%فقط على 7سنه

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ١٢٢٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بإطلالة مباشرة على البحر ولاجون مفتوح

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز في البحر الاحمر توين فيلا للبيع بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٧١٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع في موقع مميز بمقدم 10% و اقساط 7س

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع