عقارات 3 غرفة نوم للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 19

2,518 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتك باطلاله البحر لفتره محدوده باقل سعر لا تتردد!

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف - عقد أخضر - تشطيب كامل - تقسيط 36 شهر

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك بأقل سعر على البحر فى الجونة الجديدة !

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٧ متر مربع

    ١٠٧٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية على البحر فى الجونة الجديدة بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١١٨٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شالية على البحر والجولف فى سوماباى بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة على البحر و الجولف فى سوماباى بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس صف اول بأقل سعر فى البحر الاحمر 0%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٢٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية فى موقع مميز على البحر فى سوما باى !!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ٢٦٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر تاون هاوس متشطب علي البحر بعرض 0% مقدم !!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢٦٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١٧٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود امتلك شاليه علي البحر متشطب علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٩٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه ع البحر ف افضل لوكيشن واقل سعر ع 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر بنتهاوس 3 غرف بأقل سعر في مكادي هايتس

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية على البحر متشطب فى راس سوما ومقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٩٨٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر اقل سعر شالية فى سوما باى على البحر والجولف !

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢٤ متر مربع

    ١١٢٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا على البحر دايركت متشطبة بمقدم5%راس سوما

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 3غرف بخصم 20% متشطب+تكييفات في سوماباي

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ٤٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة على البحر3_غرف متشطب+تكييفات في سوماباي

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ٥٣٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر 3غرف بخصم 20% متشطب+تكييفات في سوماباي

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في خليج سوما على البحر و لاجون متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شالية استلام فوري بالتقسيط في سوان ليك الجونة

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شالية استلام فوري بالتقسيط في سوان ليك الجونة

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شالية استلام فوري بالتقسيط في سوان ليك الجونة

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شالية استلام فوري بالتقسيط في سوان ليك الجونة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شالية استلام فوري بالتقسيط في سوان ليك الجونة

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بفيو جولف في سوما باي 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع