عقارات 3 غرفة نوم للبيع في منتجعات الغردقة, صفحة 2

287 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٩٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 122م ب3غرف + اكوا بارك مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    تيتانك اكوا بارك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 122م مع روف بنفس المساحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة 137م ب3غرف + حديقة خاصة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٣٧ متر مربع

    ٨٣٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٣٣٢٬٥٠٠ جنيه

    احجز 3 غرف 147 م قرب ممشى مجاويش الجديد

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤٧ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 3 غرف 106 م بمجاويش ولاجون ساحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في 3 غرف 122 م وعائد استثماري قوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 3 غرف 137 م بمجاويش وإطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٣٧ متر مربع

    ٨٣٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز 3 غرف 122 م قرب أكبر أكوا بارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 3 غرف 106 م بمجاويش وتصميم عصري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    احجز 3 غرف 147 م بإطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 3 غرف 122 م ومساحات تناسب العائلة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك 122 م بمجاويش وقرارك الصح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في 3 غرف 147 م بعائد مضمون سنوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    أي فيلا

    ١٠٬١٠٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع – Holidays Park Resort Villas

    Hurghadians Property logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٥٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٧٤٤٬٨٠٠ جنيه

    148م 3 غرف دور أول – فخامة ومساحة كبيرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    وان سيفين ريزيدينس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في Aurora Palace فيو مسبح

    HPK logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٨٨ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سكاي ستاربالقرب من سينزو مول الغردقة

    Home Hunters EG logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا متشطبة داخل كمبوند امام سينزو مول

    Yasser Zahran logo image

3

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٥٩٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٩٠٧٬٠٦١ جنيه

    شقة 161م 3 غرف بإطلالة جانبية على البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٦١ متر مربع

    ٩٢٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز 3 غرف 122 م² بإطلالة حمام سباحة في مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر 3 غرف 122 م² في مجاويش فرصة قوية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 3 غرف 137 م² في مجاويش بموقع مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٣٧ متر مربع

    ٨٣٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    احجز 3 غرف 122 م² في مجاويش واستثمر الآن

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 3 غرف 122 م² في مجاويش ومساحات متنوعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٧١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160 متر + حديقه20 متر خصم 25% .

    Hurghadians Property logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٤٬٤٥٠ جنيه/متر مربع