عقارات 3 غرفة نوم للبيع في منتجعات الغردقة

287 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ٣٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    3 bedroom apartment for sale in Aqua Palms Resort

    My Real Estate logo image

    اكوا بالمز ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤١٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري وخصم 20% للكا ش

    Hurghadians Property logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك 122 م بجوار ممشى مجاويش الجديد

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز 3 غرف 122 م في مجاويش وسط المساحات الخضراء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في 3 غرف 106 م بعائد ثابت وخدمات فندقية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • اطلانتس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Castello
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,اطلانتس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك 147 م بإطلالة حمام سباحة ومسطحات مائية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٣٣٢٬٥٠٠ جنيه

    امتلك 3 غرف 147 م قرب المدارس والمستشفيات والمطار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٤٧ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في 3 غرف 122 داخل منتجع عالمي متكامل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 3 غرف 147 م وأفضل سعر في مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الآن في 106 م داخل مشروع مليء بالخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ستوريا ديل ماري

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Castello
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,ستوريا ديل ماري

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 3 غرف 122 م مع خصوصية وهدوء مثالي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 3 غرف 137 م بإطلالة بول ولاجون طبيعي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٣٧ متر مربع

    ٨٣٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٥٨٬٦٠٠ جنيه

    إقامة 3 غرف نوم بعائد مرتفع – مشروع ون7

    Homes Bay logo image

3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٤٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف وصالة بإطلالة حمام سباحة في أورورا بالاس

    Concrete Real Estate logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٨٨ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٧٨٬٩٢٨ جنيه

    شقة للبيع في اطلانتس, منتجعات الغردقة

    Eastmark logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٥١٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • أرينا بلانكا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬١٦١٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 35
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,أرينا بلانكا

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 14

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سكاي ستار 280م جاردن 400م فيو بول

    HPK logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٣٦٢٬٦٩٢ جنيه

    شقة للبيع في اطلانتس, منتجعات الغردقة

    Eastmark logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٣٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٥٨٬٦٠٠ جنيه

    شقة أنيقة 3 غرف نوم | ون7 الغردقة

    Homes Bay logo image

3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٤٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن في South Sky Star

    HPK logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٤٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٣٥٬٢٠٠ جنيه

    احجز 3 غرف 152 م واستمتع بـ Lazy River

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    وان سيفين ريزيدينس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • سيلينا باي

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٤٢٨٬٨٦٥ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Palma Group
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,سلينا باي

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٠٬٧٤٤٬٨٠٠ جنيه

    استثمر في 3 غرف 148 م بموقع استراتيجي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٦١٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 3 غرف 160 م ومساحات متنوعة بمجاويش

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٧٧٧٬٦٠٠ جنيه

    امتلك 3 غرف 160 م بإطلالة حمام سباحة وحياة فاخرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٩٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 137متر 3 غرف دور أرضي بمساحة واسعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    تيتانك اكوا بارك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٧ متر مربع

    ٨٣٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 122متر 3 غرف بإطلالة رائعة على البسين

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • الهامبرا واتر فالز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    AKA Group
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,شلالات الهامبره

    استوديو, 1 - 3 غرفة