شاليهات 3 غرفة نوم للبيع في سفاجا, صفحة 7

236 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك باطلاله بحر كاملة التشطيب | عرض محدود !

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوما باى استند الون شاليه غرفتين نوم كامل التشطيب

    New Avenue Real Estate logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوما باى استند الون شاليه غرفتين نوم كامل التشطيب

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة فى سوماباى مقدم 5% فقط لا تفوت الفرصة

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٩٤٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٥٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كورنر للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه-3غرف

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 3 غرف موقع مميز-اطلاله بانوراميه-متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٦٦٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهك صف اول علي بحر في مكادينا، اقساط 8 س

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل علي البحر بأقل سعر في سوما باي علي 8س

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل علي البحر بأقل سعر في سوما باي علي 8س

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل علي البحر بأقل سعر في سوما باي علي 8س

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل علي البحر بأقل سعر في سوما باي علي 8س

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل علي البحر بأقل سعر في سوما باي علي 8س

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل علي البحر بأقل سعر في سوما باي علي 8س

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب 3 غرف مستقل ع البحر ف سوماباي

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٨٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود!! شاليه فاخر بإطلالة بحرية خلابة

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٩٢٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٢٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون شاليه دايركت على اللاجون بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون شاليه صف اول للبحر بإطلاله بانوراميه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون شاليه صف اول للبحر بإطلاله بانوراميه

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٢٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون شاليه بإطلاله على الشاطئ و بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بسوما باي نيو اوفر بمقدم 5% واقساط علي

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للييع شاليه بسوما باي بمقدم 5% واقساط علي 8سنين .

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ١٢١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بسوما باي بمقدم 5% واول قسط بعد 9شهور.

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٨٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي مباشر على لاجون-استلام الفوري- أقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٦٣٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجوون شالية 3 غرف متشطب بأطلالة بحر من الحديقة

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجوون شالية 3 غرف متشطب بأطلالة بحر من الحديقة

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع