شاليهات 3 غرفة نوم للبيع في سفاجا, صفحة 3

236 عقارات أخرى
  • 30

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف–أقل سعر–إطلالة بحر كاملة @سوماباي

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون شاليه للبيع خطوات للبحر و بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلاق جديد–جاهز للاستلام–إطلالة بحر كاملة @سوماباي

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ١٤١٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه دبل فيو في سوما باى أفضل سعر5% مقدم.

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 29

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لونش @سوما باي | شاليهات سي فيو 5% مقدم متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٨٤٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بغرفه تخزين كورنر بلكونه ٣٠ م راس سوما

    New Avenue Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٢٧٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك باطلاله بحر كاملة التشطيب | لونش جديد !

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سي فيو 3 غرف تقسيط علي 8 سنين مسكا سوما باي

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بغرفه تخزين كورنر بلكونه ٣٠ م راس سوما

    New Avenue Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٢٧٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باميز فيو شاليه متشطب بسوما باي للبيع بمقدم 5%فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٠١٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باميز فيو شاليه متشطب بسوما باي للبيع بمقدم 5%فقط

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٩٤٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون شاليه للبيع بموقع قريب للبحر بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ١٤٩ مترًا ٣ غرف + حديقة ٢٦٦ مترًا بموقع مت

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ١٢١٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه علي البحر واللاجون متشطب, بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق باقل سعر شاليه فاخر للبيع علي البحر علي7سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر 3غرف بخصم 20% متشطب+تكييفات في سوماباي

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في خليج سوما على البحر و لاجون متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بفيو جولف في سوما باي 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٢٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون شاليه للبيع بموقع قريب للبحر بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف يجاردن دايركت لاجون بمقدم 5%فقط على 7سنه

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ١٢٢٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باطلاله علي البحر متشطب بالكامل بالتكيفات

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% شاليه متشطب بالكامل باطلاله علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ١٠٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% شاليه متشطب بالكامل باطلاله علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ١٠٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باطلاله علي البحر متشطب بالكامل بالتكيفات

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مطل علي البحر بالسعر القديم واقل 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع