شاليهات 3 غرفة نوم للبيع في سفاجا, صفحة 2

236 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم هتستلم بيتك متشطب بالكامل بتقسيط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه بإطلالة بحرية بأقساط طويلة حتى 8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه بإطلالة بحرية بأقساط طويلة حتى 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالتشطيب و بالتقسيط فى Soma Bay -الغردقه

    Abrag Real Estate logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ريسيل للبيع فى سوما باى بالتقسيط

    Trends Real Estate Egypt logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف مكادينا متشطب استلام قريب مقدم10% ع 8س

    Evergreen Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة صعب تتكرر شاليه صف أول على البحر بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شالية متشطب بمقدم 5% فقط بأطلالة بحر مباشرة

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شالية متشطب بمقدم 5% فقط بأطلالة بحر مباشرة

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره 3 غرف عل يالبحر باقساط تصل حتي 8 سنين !!

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره 3 غرف عل يالبحر باقساط تصل حتي 8 سنين !!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون شاليه دايركت على اللاجون بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باميز فيو شاليه للبيع بسوما باي واقساط ل 8سنين .

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق بأقل سعر شاليه فاخر للبيع على البحر 7 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق باقل سعر شاليه فاخر علي 8 سنين باطاله بحر !!!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه بإطلالة خلابة على البحر واللاجون-سوما

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية صف اول بجاردن على البحر بمقدم 5% فى سوماباى

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في سوما باي استلام قريب بتقسيط 8 س

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية فى البحر الاحمر بأقل سعر على البحر !!

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٦٣٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٦٢١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطب علي البحر متشطب بخصم 20%

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ١١٠٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب ع البحر الاحمر بجوار سوما باي و الجونة

    Falcon for Real Estate logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب 3 غرف مستقل ع البحر ف سوماباي

    Falcon for Real Estate logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٨٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود! شاليه جاهز بالكامل بالتقسيط على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز الان وحدتك على البحر بمقدم 5%فقط من ترافكو

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب 3 غرف مستقل ع البحر ف سوماباي

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٨٬٨٥٨ جنيه/متر مربع