شاليهات 3 غرفة نوم للبيع في سفاجا, صفحة 10

236 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٣٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 158م 3 غرف ع البحر سوبرلوكس بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    بيسكاي سوماباي, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٠٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 158م 3 غرف ع البحر سوبرلوكس بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٠٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 112م+جاردن 90م متشطبه فيو البحر التقسيط المريح

    Property Hills... logo image

    بيسكاي سوماباي, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٧٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالتشطيب و بالتقسيط فى Soma Bay -الغردقه

    Abrag Real Estate logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ١٥٨٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع – إطلالة على اللاجون | بحري – The Arc

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٨٧٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 3 غرف صف اول ع البحر متشطب وبفترة سداد7 سنين

    ARC Investments logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١٣٦٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لودج للبيع-تشطيب فاخر-تجربة ساحرة في وادي سوما

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ١٦٧٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم في جولف تاون (مرحلة المارينا)

    ROI For Real Estate logo image

    جولف تاون – مارينا إديشن, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١١٦٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    اخر وحدة بأقل سعر فى سوما باى لا تفوت الفرصة

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٨٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Grand Suite For Sale In Arc Soma Bay

    ROI For Real Estate logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٧٦٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Chalet For Sale In Mesca Edition - Soma Bay

    ROI For Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٢٧٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    Chalet For Sale In Soma Coves - Soma Bay

    ROI For Real Estate logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٢١٨٬٧٩٠ جنيه/متر مربع