شاليهات 3 غرفة نوم للبيع في سفاجا

255 عقارات أخرى
  • 15

    شاليه

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 نوم متشطب بمقدم 5% تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ١١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلانكا شاليه 3 نوم متشطب بفيو مميز تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ١١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استند الون شاليه غرفتين كامل التشطيب سوما باي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢١٧٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٩٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    سوما باى استند الون شاليه غرفتين نوم كامل التشطيب

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢١٦٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلانكا - شاليه 2 نوم متشطب بمقدم 760 الف قسط 5سنين

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ١١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل على اللاجون استلام قريب و بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ١٠٧٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل على اللاجون استلام قريب و بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٠٧٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٢٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون شاليه صف اول على اللاجون بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك دوبليكس دبل فيو اقساط على 8 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٤٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    0% مقدم امتلك بنتهاوس 3 غرف دبل فيو بتقسيط على 8س!

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف ثاني علي البحيرة بأقل سعر اطول فترة تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف ثاني علي البحيرة بأقل سعر اطول فترة تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف ثاني علي البحيرة بأقل سعر اطول فترة تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف ثاني علي البحيرة بأقل سعر اطول فترة تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف ثاني علي البحيرة بأقل سعر اطول فترة تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة كاملة على البحر بانتظارك وحدات محدود

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في الصف الأول | دفعة أولى 5% | أقساط لمدة 10

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز بالكامل، دفعة أولى 5%، والتسليم قريب.

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فى موقع مميز على البحر بمقدم 5% فى سوماباى

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك باطلاله بحر كاملة التشطيب | عرض محدود !

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مطلة على البحر | استثمار ذكي وحياة فاخرة

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه الصف الأول بدفعة أولى 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٨١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة على البحر والجولف للبيع في سوما باي

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة على البحر والجولف للبيع في سوما باي

    Egypt Best Properties logo image

    ريف تاون, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة على البحر والجولف للبيع في سوما باي

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع