عقارات 2 غرفة نوم للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 8

4,172 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٦٬٠٣٢٬٦١٣ جنيه

    شقة 2 غرفة بدون مقدم سهل حشيش الغردقة

    Knight properties logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٥٢٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة تملك بنتهاوس في Blanca Gardens

    HPK logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٨٥ متر مربع

    ١٢٣٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو كامل علي البحر في افضل موقع بسهل حشيش

    HPK logo image

    الاندلس ريزيدنس, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٤٢٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬٧٢٨٬٥٨٠ جنيه

    شقة 2 غرفة جاردن فيو الغردقة

    Knight properties logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٣٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬١٢٢٬٠٥٥ جنيه

    شقة جميلة للبيع في Gravity Hotel & Aqua Park Hurgh

    Second Home Real Estate logo image

    سمرا باى, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٨٦٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • سيلينا باي

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٤٢٨٬٨٦٥ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Palma Group
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,سلينا باي

    1 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٢٬٣٩٢٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين_تشطيب كامل_أمام بيست واي_كاش_تسليم 2026

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٣٢٬٩٦٦ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في The View الغردقة

    HPK logo image

    ذا فيو, شارع شيراتون, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ٨٢٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٧٧٬٧٨٤ جنيه

    استثمر في الفخامة | شقة غرفتين في فلورنزا خمسين

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٤٤٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مكونة من غرفتي نوم في

    Second Home Real Estate logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقة للبيع بموقع مميز جدا يطل على البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع صف اول على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٤٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود، شاليه بإطلالة مزدوجة للبيع، استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تشطيب كامل باطلالة مفتوحة على اللاجون مباشرة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره بإطلالة على البحر و بقسط يصل 5 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز 2 نوم تشطيب كامل تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم بجاردن متشطب تقسيط 6 سنوات - فيراندا

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم متشطب بالتكييفات تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٨٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 2 نوم متشطب بالتكييفات تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٠٨٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم بجاردن 87م متشطب استلام سنه قسط 5سنوات

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٤٩٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 2 نوم بجاردن متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم سي فيو تشطيب كامل تقسيط 6سنوات

    Towers Map logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٨٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كالال - شاليه 2 نوم متشطب سي فيو تقسيط 6سنوات

    Towers Map logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٧٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٨٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 2 نوم بجاردن 112م متشطب تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ١١١٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيراندا شاليه 2 نوم بجاردن 37متر متشطب تقسيط 6سنين

    Towers Map logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٦٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم متشطب استلام سنة تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٤٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع