عقارات 2 غرفة نوم للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 12

4,172 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ١٦٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس غرفتين تشطيب كامل في مكادينا - على لاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٠٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس غرفتين بفيو بانورامى في بلانكا سوما باى

    New Avenue Real Estate logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين تشطيب كامل في سوان ليك الجونه بمقدم 5٪

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٩٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثنائية من مالك شاليه بجاردن قريب من البحر

    Pro House logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٦٥٬٨٦١ جنيه

    وحدات جاهزه للاستلام ف فلورنسا خمسين ع 3سنين تقسيط

    Hurghada View Real Estate logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٥٨٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٦١٦٬٠٧٠ جنيه

    استثمر وامتلك وحدتك ف فيراندا سهل حشيش بدون عموله

    Hurghada View Real Estate logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩١٣٬٠٥٧ جنيه

    شقة 2 غرفة في Florenza Resort – الغردقة

    HPK logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٤٨٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٦٣٬٦٨٢ جنيه

    شقة روف 2 غرفة في Scandic Resort – الغردقة

    HPK logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٤١ متر مربع

    ٥٧٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل بفيو بحر بمقدم 5.6 مليون

    بيسكاي سوماباي, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل بفيو بحر بمقدم 5.6 مليون

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٤٥٠٬٤٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجاردن خاصة غرفتين في مشروع Clan

    HPK logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٦٢٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك شاليه متشطب مطل علي البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع اطلالة علي البحر واللاجون 0%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بأرخص سعر وفي احسن لوكيشن

    Right Direction logo image

    جولف تاون – مارينا إديشن, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرف نوم متشطب سي فيو تقسيط 6سنوات

    Towers Map logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٨٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٠٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز 2 نوم بجاردن 37 متر متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم متشطب بموقع مميز تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ١٥٧٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٣٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم متشطب بالتكييفات تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٠٩٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 2 نوم بجاردن 112م متشطب تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٨٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 2 نوم تشطيب كامل تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ١١١٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم بجاردن متشطب تقسيط 6 سنوات في فيراندا

    Towers Map logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم بجاردن 37متر متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦٢٩٬٧٠٠ جنيه

    شقه غرفتين إطلاله ع البحر وحمام السباحه

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٠٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٧٤٨٬٥٧١ جنيه

    شقة غرفتين إطلالة حمام سباحة سهل حشيش بمقدم 10%

    Hurghadians Property logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٧٨٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩١٢٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة غرفتين على حمام السباحة قسط على ٣ سنين

    Yasser Zahran logo image

2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٤٬٧٤٠ جنيه/متر مربع