عقارات 2 غرفة نوم للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 10

4,172 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه علي البحر واللاجون متشطب, بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ريف تاون, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه علي البحر واللاجون متشطب, بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه علي البحر واللاجون متشطب, بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه علي البحر واللاجون متشطب, بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه علي البحر واللاجون متشطب, بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه علي البحر واللاجون متشطب, بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٩٩٩٬٩٠٠ جنيه

    شالية خطوت من البحر بأقل سعر فى سوماباى 5% مقدم!!

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٢٠٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية خطوت من البحر بأقل سعر فى سوماباى 5% مقدم!!

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١٢١٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية خطوت من البحر بأقل سعر فى سوماباى 5% مقدم!!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ١١٨٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شالية فى سوما باى على البحر بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ١١٧٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شالية على البحر واللاجون بأقل مقدم وسعر5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ١١٦٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٢٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان اخر فيلا 2غرفه اطلاله ع البحر بأقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر شاليه 2غرفه ع البحر بمقدم 0% مع اوراسكوم

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٣٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 2 غرف ع البحر بدون اي مقدم مع اوراسكوم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٢٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين صف اول لاجون بدون مقدم قسط حتى 8 سنين

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شاليه لقطه متشطب قسط كوارتر 370ألف كاش 7.9م

    متصدر

2

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٤٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 121م غرفتين بـ "ريفا" – الممشى السياحي،

    ROI For Real Estate logo image

    الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٨٠٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة79م_أطلاله ممشي مجاويش-استلام خلال4 شهور

    متصدر

    Alabtal Developer logo image

    بيسكو, منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٧٩ متر مربع

    ٤٠٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٩٤٬٤٠٠ جنيه

    فرصة غرفتين بالممشى بسعر صعب يتكرر

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٤٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالتشطيب و بالتقسيط فى Soma Bay -الغردقه

    Abrag Real Estate logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٥٠٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر للبيع استلام فوري في الجونه متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مكادي | أقل من سعر السوق | إعادة بيع

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٦٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    0% مقدم وامتلك شاليه متشطب في @مكادي فيو لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٠٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية متشطب ف الجونة الجديدة 0% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٦٤٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 27

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ب 0% مقدم فيو لاجون ف الجونة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٨٠٬٢٩١ جنيه/متر مربع