عقارات 2 غرفة نوم للبيع في سوما باى, صفحة 8

594 عقارات أخرى
  • 24

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا بموقع قريب للشاطئ بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين دايركت على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تسليم 2027 بإطلالة على البحر وبمقدم بسيط

    Egypt Best Properties logo image

    ريف تاون, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تسليم 2027 بإطلالة على البحر وبمقدم بسيط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تسليم 2027 بإطلالة على البحر وبمقدم بسيط

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 2 نوم متشطب تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ١٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 2 نوم بجاردن 112م متشطب تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ١١١٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم لاجون فيو تشطيب كامل تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 2 نوم متشطب خصم 20% تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ١١١٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% شاليه متشطب بالكامل باطلاله علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ١٤٤٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باطلاله علي البحر متشطب بالكامل للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تسليم 2027 بإطلالة على البحر وبمقدم بسيط

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطبه بالكامل باطلالة على البحر في سوما باي

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تسليم 2027 بإطلالة على البحر وبمقدم بسيط

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق باقل سعر شاليه فاخر علي 7 سنين باطاله بحر !!!

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة موقع متميز قسط 8سنوات باقل مقدم في سوما

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٢ متر مربع

    ٩٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك باطلاله بحر كاملة التشطيب | اقل مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا وان ستوري في باي ويست سوما باي علي لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا وان ستوري في باي ويست سوما باي علي لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شاليه على البحر واللاجون بمقدم 5% علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك مع افضل مطورين البحر الاحمر على 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١٣٠٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر شاليه متاح بأفضل موقع وبأقل سعر مع إطلالة على

    Egypt Best Properties logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع 2 نوم باقل سعر برويه كامله للبحر

    متصدر

    Point Mark For Real Estate logo image

    ريف تاون, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٩٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم بجاردن 33متر متشطب تقسيط 5سنوات

    Towers Map logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٨٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون شاليه متشطب بمرحله mesca بخليج سوما

    New Avenue Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٦٥٬٨٤٩ جنيه/متر مربع