عقارات 2 غرفة نوم للبيع في وايت فيلاس

يبدو أن كل المنازل في وايت فيلاس, الغردقة, الجونة مشغولة في الوقت الحالي

ابحث في المناطق القريبة أو أنشئ تنبيهاً للإعلانات الجديدة.

عقارات مشابهة

  • 17

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    2 bedroom apartment for sale in El Aheya

    My Real Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٣٬٦٥٤٬٠٧٥ جنيه

    Il bayou، شاليه بغرفتي نوم، حياتك علي البحر الاحمر

    Homes Bay logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٢١٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٤٬١٠١٬٠٤٦ جنيه

    Fanadir elgouna with amazing chalet

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    فنادير باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٠٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬٩٣٣٬٠٠٠ جنيه

    1 غرفه+ 15m² حديقه في تريفانا ريزورت

    Homes Bay logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٨٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٧٠٨٬٨٠٧ جنيه

    عوائد مرتفعة مع مسبح خاص في سهل حشيش

    Homes Bay logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٣٦٬٨١٨ جنيه

    شقة فيIconic الهضبة بإطلالة على حمام السباحة

    Homes Bay logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٢٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٣٤٥٬٠٠٠ جنيه

    2 bedroom apartment with direct access to the pool

    My Real Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استوديو عصرية – 1st Avenue South Side، الممشى

    Aka Group Real estate logo image

    الجادة الأولى الجهة الجنوبية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    100م_غرفتين_تشطيبكامل_بمقدم30%_طريق الحجازالرئيسي

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٦٨٥٬٣٧٥ جنيه

    منزلك حيث تلتقي الفخامة بشاطئ البحر الأحمر Veranda

    Homes Bay logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٧٬٤٨٣ جنيه/متر مربع