شقق 2 غرفة نوم للبيع في الغردقة, صفحة 109

3,159 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٦٬٢١٢٬٨٠٠ جنيه

    امتلك شقة 107م مع حديقة 32م - الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    حمامات سباحة تناسب الجميع 103م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع استراتيجي قريب من كل شيء 110 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    على بُعد خطوات من الممشى 96 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي غرفتين بتراس واسع في بلانكا (سوما باي)

    ROI For Real Estate logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ١٧٨٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٧٢٬٠٠٧ جنيه

    فرصة رائعة لامتلاك شقة جاهزة للتشطيب

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٤٠٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬١٨٥٬٣٩٣ جنيه

    شقة غرفتين نوم بإطلالة على المسبح في ريد هيلز

    Homes Bay logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٦٨٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين مطله علي حمام السباحه و البحر في الهضبه

    Homes Bay logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٨٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٩٣٩٬٢٥٨ جنيه

    بتصميم عصري وحياه من الرقاهية واستثمار باعلي عائد

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٤٧٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٤٨٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر في المنطقة 96 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة بغرفتين بتصميم عصري

    Aka Group Real estate logo image

    شلالات الهامبره, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    75 م سكن يجمع المساحة المثالية والموقع المميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت فيرو كلوب سانت ماريا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٣٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 69 متر بمساحات مريحة وخدمات متكاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    غرفتا نوم بإطلالة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٨١٢٬٦٥٠ جنيه

    Edge View فى شيراتون القديمة بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    ذا فيو, شارع شيراتون, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٨٠٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    في أكثر المناطق حيوية 104 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٥٤٬٤٠٠ جنيه

    عيش المساحة المثالية في شقة 104م غرفتين

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٥٨٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٥٦٬٨٠٠ جنيه

    عيش الهدوء في شقة 107م تطل على المسبح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٢٦٬٩٣٠ جنيه

    اسكن واستثمر في ارقي مكان منتجع الموج ريزورت

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    صن رايز سيليكت جاردن بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٤٧٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الآن قرارك الصح 110 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬١٨٥٬٣٩٣ جنيه

    شقة بغرفتين نوم مع إطلالة على المسبح في ريد هيلز

    Homes Bay logo image

2

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٦٨٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٢٦٬٩٣٠ جنيه

    امتلك شقة 80م بحديقة خاصة في الموج ريزورت

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 76 متر مثالية للعائلات الصغيرة والاستثمار طويل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة بغرفتين بتصميم عصري

    Aka Group Real estate logo image

2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٨٦٨٬٧٥٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم | 75 م² | السعر بعد الخصم: 2,868,7

    Hurghadians Property logo image

2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع