بنتهاوس (روف) 2 غرفة نوم للبيع في محافظة البحر الاحمر

54 عقارات أخرى
  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٩١٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك بمقدم 5% علي الاجون و سي فيو متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٩٦٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٨١٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه علي اللاجون مباشره علي 7 سنين اقساط

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١٣٥٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مطل على اللاجون استلام قريب و بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬١١٠٬٠٨٠ جنيه

    بينتهاوس غرفتين مساحة 117 متر +39 متر- الغردقة

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٥١٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب فيو بحر - بأقل مقدم في سوما باي

    Remax The Address logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١١٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • إديلما ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Anchor - Real Estate Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منطقة سهل حشيش,إديلما

    2 غرفة

  • 22

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخرإطلالة مميزة على اللاجون والبحيرةمتشطب

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة في مانجروفي احد افضل المناطق الجونة

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ١٧٠٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بإطلالة بحرية بانورامية في الداو

    HPK logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٧٨٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس غرفتين بفيو بانورامى في بلانكا سوما باى

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية جاهزة للاستلام إطلالة مباشرة على المسبح

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • فير وايز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة

    2 غرفة

  • 24

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة (2BR) بإطلالة مزدوجة تشطيب في الجونة

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس غرفتين متشطب استلام فوري تقسيط 6 سنين جونة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بحياة الرفاهية في ميسكا جولف اديشن

    ROI For Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٣٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بحياة الرفاهية في ميسكا جولف اديشن

    ROI For Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٣٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف أول على البحر سعر لقطة و تقسيط لحد 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٧١٢٬٦٢٧ جنيه

    بنتهاوس 84م بفيو بحر ورووف خاص في مكادي هايتس

    HPK logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٤٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس غرفتين بأقل سعر بإطلالة البحر ريسيل

    Apart Real estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Panoramic Seaview 2-Bedroom, Near Delivery, Instal

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Seaview 2-Bedroom, Near Delivery, Over 8 years

    Egypt Best Properties logo image

    وادي سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ب 0% مقدم فيو لاجون ف الجونة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٨٠٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس غرفتين بفيو بانورامى في بلانكا سوما باى

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس غرفتين بفيو بانورامى في بلانكا سوما باى

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع-موقع مميز-إطلالة بحريه-متشطب-غرفتين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٢٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم بجاردن 37 متر متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل باقل سعر فى مكادي جاهز للاستلام الفورى

    Egypt Best Properties logo image

2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع