عقارات 1 غرفة نوم للبيع في كاماران

13 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه للبيع بموقع قريب للشاطئ و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز بالجونة استلام سنة

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٦٣ متر مربع

    ٢٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬١٢٧٬٢٢٤ جنيه

    شالية للبيع في Kamaran الجونة - شركة أوراسكوم

    Utopia logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٢٥٨٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة مزدوجة والسعر القديم علي اطول تقسيط!

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت متشطب بفيو واسع في كمران بالجونة واقساط5سنين

    Realm Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ١٩٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • كاماران

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,كاماران

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 15

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    unique apartment direct on lagoon|special payment

    Realm Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه فاخر فى الجونة واستمله خلال سنة

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٢٣٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود _ شقه غرفه للبيع بإطلاله على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة من غرفة نوم في موقع مميز في كاماران

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٢٠٠٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية دور تاني متشطب فوري بالتقسيط في كمران جونة

    Realm Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطبة استلم فوري بسعر لقطة للبيع -اوراسكوم

    Property Hills Star logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٦٢ متر مربع

    ١٨٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Very prime apartment location in Kamaran

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٢٤٢٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Own your apartment in kamaran

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٢٦٢٬٦٧٦ جنيه/متر مربع