شقق 1 غرفة نوم للبيع في منطقة الانتركونتننتال, صفحة 2

30 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٢٬٧٨٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الغردقة

    SAMA Real Estate Investment logo image

    الغردقة هب, منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٧٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣١٢٬٠٠٠ جنيه

    عرض حصري في هب ريزورت خصومات للكاش ومدة تقسيط اطول

    SAMA Real Estate Investment logo image

1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق في منطقة الإنتر بمقدم 35% وتقسيط علي 18 شهر

    SAMA Real Estate Investment logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٩٧٤٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم و صالة للبيع في كومباوند هب ريزورت

    SAMA Real Estate Investment logo image

1

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100 متر للبيع في سكاي الجندول بالانتركونتينتال

    Home Hunters EG logo image

    منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

1