شقق 1 غرفة نوم للبيع في منتجعات الغردقة, صفحة 8

1,393 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٤٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة نوم بإطلالة الممشى في Riva | شاطئ خاص

    Rook Estate logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٧٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 76 متر للبيع في الغردقة

    Knight properties logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٣١١٬٧٨٥ جنيه

    شقة غرفة وصالة 67متر تطل على البحر و حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٤٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬١٣٩٬٦٧٥ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | الجونة

    Hurghadians Property logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٤٠٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٦٥٬٧٣٠ جنيه

    شقه تشطيب كامل إطلاله ع البحر وحمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٧٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٣٩٥٬٤٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 35 متر مربع في الممشى

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٦٧٤٬٨٦٩ جنيه

    شقه 63م فيو بحر |علي الممشي السياحي

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٨٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬١٣١٬٢٢٥ جنيه

    شقة 63 بالممشي السياحي مقدم 20% بمشروع مميز

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٥٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة | تشطيب كامل | مارايا

    Good Vibe Homes logo image

    شولان, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة حديثة غرفة نوم واحدة للبيع في أورورا بالاس

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    استثمر غرفة 68 م² في مجاويش بعائد مضمون

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٢٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفة بمساحة 64 م² في مجاويش بموقع استراتيجي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٢٤٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفة 64 م² في مجاويش واستمتع بحمامات سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٩٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفة 67 م² بإطلالة حمام سباحة في مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٥٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفة 55 م² في مجاويش بأفضل سعر في المنطقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٦٠٦٬٠٨٧ جنيه

    بتدور علي سكن راقي ومميز واستثمار قوي في تمارايا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٦٤٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عقد اخضر - شاطي خاص - سي فيو - الممشي السياحي

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٩٣٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٤٥٨٬٧٠٠ جنيه

    شقة على الممشى مباشرة الغردقة

    متصدر

    Knight properties logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٧٢٤٬٩٦٥ جنيه

    أوضة Pool View بالممشى بمقدم 20%

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٦٣٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ببول فيو في مجاويش الغردقة

    Knight properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬١٨٨٬٨٧٠ جنيه

    فرصة 1BR بالممشى بمقدم 15%

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٦٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٧٠٦٬٣٦٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 62 متر pool view فى Mark Resort

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٩٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة بإطلالة بحرية بانورامية

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٩١ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٩٥٬٨٦٧ جنيه

    فرصة استثمار شقة في قلب الغردقة

    Knight properties logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٣٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٤٥٬٦٠٠ جنيه

    امتلك غرفة 61 م وأمن متكامل بالأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    لافندا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٦٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع