شقق 1 غرفة نوم للبيع في منتجعات الغردقة, صفحة 26

1,393 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬١٧١٬٠٠٠ جنيه

    موقع استراتيجي بمجاويش بمساحة 85 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    وان سيفين ريزيدينس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٣٩٬١٤١ جنيه

    احجز شقة 84م في سكانديك موقع مميز وقرب البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٨٨٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٢٤٬٤٠٠ جنيه

    في قلب مجاويش وحدة 85 م بإطلالة حديقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٨٠٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬١١٤٬٨٠٠ جنيه

    خطوات من الخدمات وحدة بمساحة 80 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٠٨٬٠٠٠ جنيه

    عيش في أكثر المناطق حيوية مساحة 80 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٠٧٬٧٠٠ جنيه

    قريب من المطار بمساحة 75 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٢٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٠٨٬٠٠٠ جنيه

    دقائق من سنزو مول وحدة 80 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٢٤٬٤٠٠ جنيه

    وان سيفن قرارك الصح لوحدة 85 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٨٠٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬١١٤٬٨٠٠ جنيه

    بجوار أهم الوجهات وحدة 80 م في وان سيفن

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٧١٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في موقع فاخر بمساحة 85 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 64م للبيع فرصة استثمار سريعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    قرية الياسمين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة بمساحة 77 متر مربع | ريفا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٧٣٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه 59م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣١٦٬٢٣٢ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 132 متر مربع فالهضبه

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٥٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٠٩٥٬٥٠٠ جنيه

    فرصة قوية وسهلة البيع في كمباوند Trivana

    Hurghadians Property logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ١٧٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٧٩٣٬٧٨٠ جنيه

    فرصة ذكية لامتلاك شقة Pool View بالممشى

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦١٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بإطلالة حمام سباحة في بنوراما مجاويش

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٥٥٬٣٢٥ جنيه

    91م في الموج ريزورت مساحة مريحة وإطلالة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٩١ متر مربع

    ٧٠٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٣٬٤٥٥ جنيه

    امتلك شقة 53م في الموج ريزورت فرصة استثمار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٧٥٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٨٧٬١٢٤ جنيه

    53م في الموج ريزورت تصميم عملي وسهولة تأجير

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٧١٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٨٧٬١٢٤ جنيه

    احجز 53م الآن قبل زيادة الأسعار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٧١٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٢٤٬٠٠٠ جنيه

    راحتك تبدأ من مساحة 64 م² داخل هولوديز بارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٥٬٠٠٠ جنيه

    كل التفاصيل على اطلالة حمام سباحة 55 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٢٤٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بحياتك على اطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    عيش الهدوء على اطلالة حمام سباحة مساحة 68 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٦٬٨٨٢ جنيه/متر مربع