شقق 1 غرفة نوم للبيع في جراند روك

51 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٢٬٩٦٩٬٩٤٦ جنيه

    على الممشى مباشرة 1غرفة علي حمام السباحه جراند روك

    Rook Estate logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة للبيع في الممشي السياحي بالغردقه

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٠٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة 70 متر على البول والممشى الغردقة

    Knight properties logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 75م غرفة نوم أرضي على الممشى السياحي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٢٥ جنيه

    شقة 63م غرفة نوم بإطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٣٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 70م غرفة نوم بإطلالة مباشرة على البسين

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٩٩٬٩٤٠ جنيه

    شقة 63م غرفة نوم أرضي – سهولة وصول وإطلالة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٨٨٬٨٧٠ جنيه

    شقة غرفة نوم 63 متر بإطلالة على المسبح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٦٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٦٥٬٧٣٠ جنيه

    شقة 63 م غرفة نوم واحدة بالدور الثالث بتشطيب مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٧٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٠٧٬٨٢٠ جنيه

    شقة غرفة نوم 66 متر بإطلالة على المسبح في الممشى ا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٥٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٤٥٨٬٧٠٠ جنيه

    شقة على الممشى مباشرة الغردقة

    Knight properties logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ”استثمار ممتاز بغرفة نوم واحدة في الممشي“

    متصدر

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٩٩٬٩٤٠ جنيه

    شقة 1 غرفة للبيع في الممشي السياحي تسليم ديسمبر

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٢٥ جنيه

    حابب تسكن وكمان تستثمر في جراند روك حقق حلمك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٣٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بإطلالة مرتفعة على الممشى

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩٦٩٬٠٠٠ جنيه

    وحدة غرفة نوم واحدة بإطلالة مفتوحة على الممشى

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    جراند روك – أسلوب حياة عصري بسعر مناسب

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 75م غرفة واحدة داخل جراند روك – موقع مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 50م غرفة واحدة في جراند روك سعر مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٩٩٬٩٤٠ جنيه

    شقة 63م غرفة واحدة في جراند روك موقع مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ملاذك المكون من غرفة نوم واحدة مع شرفة واسعة

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة | إطلالة حمام السباحة

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    جراند روك – شقة غرفة واحدة بإطلالة على البحر

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بغرفة واحدا في الممشي باطلالة علي البحر

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمار ممتاز بغرفة نوم واحدة في الممشي

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع