شاليهات 1 غرفة نوم للبيع في مانجروفي ريزيدنس

35 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مانجروفي مفروش بأفضل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١١١ متر مربع

    ٢٢٥٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز بالكامل، دفعة أولى 5%، والتسليم قريب.

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سي فيو شاليه متشطب في نيو جونه

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٥٦٦٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فوري شاليه متشطب بمانجروفي بمقدم 30%.

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٢٣٠٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك باطلاله بحر كاملة التشطيب | اقل مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في اميز لوكشن في الجونه استلام فوري سعر قديم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة دور اول متشطبة بالكامل في مانجروفي الجونة

    Spade consultancy logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٢١٥٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٬٨٢١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه علي اللاجون مباشره علي 7 سنين اقساط

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٦ متر مربع

    ١٢٩٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب علي الجولف والبحر 5% مقدم متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شاليه متشطب بالمطبخ صف اول بحر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٦ متر مربع

    ١٧٣٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 1غرفه اطلاله علي البحر متشطب بلكامل طرح جديد

    Apart Real estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري لوكشن مميز في طويله _ سعر قديم !

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين شاليه وان ستوري غرفة على اللاجون بخصم خاص

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٦١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثنائية شاليه على البحر بالتقسيط حتى 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه على البحر بأقل سعر في البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ١١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب باطلاله علي البحر في الجونه بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالي متشطب في الجونه للبيع بسعر اقل من سعر الشركه

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ١١١ متر مربع

    ١٨٠٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز بالجونة استلام سنة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٦٣ متر مربع

    ٢٤٣٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول بحر مفروش واستلام فورى بالتقسيط!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مطلة على البحر كاملة التشطيب | أدنى سعر!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر في مانجروفي | مفروش | دقيقتين من البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١٨٣٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر للبيع من المالك في منجروفي الجونة

    Eviča logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في مانجروفي بالقرب من الشاطئ

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٣٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مطلة على البحر كاملة التشطيب | أدنى سعر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر مفروش و جاهز للسكن في مانجروفي ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٢٠٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

2