عقارات 3 غرفة نوم مفروشة للبيع في ميسكا

8 عقارات أخرى
  • 17

    شاليه

    ١٥٬٣٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف للبيع فيو على البحر استلام قريب بمقدم5%

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٨٩٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ١٤٩ مترًا ٣ غرف + حديقة ٢٦٦ مترًا بموقع مت

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ١٢١٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف استلام فوري فيو بحر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٣٩٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٤٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف اول على البحر بقسط على 8 سنين .

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٥٥٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    منزل مزدوج

    ١٦٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    .توين شاليه للبيع فيو مميز على البحر بقسط 8 سنين.

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٩٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • ميسكا سوما باي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٨٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,ميسكا

    1 - 3 غرفة

  • 24

    شاليه

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع فيو مميز على لاجون بقسط 8 سنين .

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٣٬٤٦٥٬٧٩٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع فيو على البحر بقسط على 8 سنين .

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٧٨٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٩٬٤٠٥٬٦٠٠ جنيه

    Elegant 3 BR villa with sea view in Mesca 1

    Beyoot logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٢١٦٬٥١٤ جنيه/متر مربع