شاليهات 3 غرفة نوم مفروشة للبيع في الجونة

16 عقارات أخرى
  • 15

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي للبيع في كريك الجونه

    Remax Station logo image

    كريك, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ١٨٦٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في المشروع شاليه جاردن موقع مميز علي لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٥٦٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مفروش فيو علي بحيره في سوان ليك الجونه

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر اقل من سعر الماركت متشطب بالتكيفات

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٦٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري متشطب في مانجروفي الجونة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ١٦٣٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل بموقع مميز بأفضل اطلاله

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية لاستلام فيو لاجون مباشرامقدم5%علي اطول سداد

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ١٧٨٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فرصة الحق امتلك آخر شاليه إطلالة بحر في الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مفروش بالتكيفات يطل مباشرة علي لاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ١٢٦٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة مميزة علي البحيرة بأقل سعر واقساط 5س

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية استلام فورى مفروشة بالتكيفات الجونة

    Apart Real estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن كامل الفرش | مباشر على لاجون | ريسيل

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٩٩٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شاليه في سوان ليك، الجونة

    Beltone logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٤٬٩٨٢٬٨٥٩ جنيه

    the amazing corner in fanadir elgouna

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ٥٤٨٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٢٬٤٢٧٬٨٧٣ جنيه

    Your amazing corner now in elgouna fanadir

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٦٩ متر مربع

    ٤٩٢٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٣٬٥٨٦٬١٠٦ جنيه

    The Amazing View Chalet In Fanadir El Gouna

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٤٤٬٦٣١ جنيه/متر مربع