عقارات 2 غرفة نوم مفروشة للبيع في الغردقة, صفحة 4

167 عقارات أخرى
  • 15

    دوبلكس

    ٥٬١٦٦٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر غرفتين نوم مفروش بالكامل – منتجع "أكوا

    ROI For Real Estate logo image

    اكوا بالمز ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع فيو على البحر بالكامل بقسط8سنين

    Apart Real estate logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل للبيع في سكاراب الجونة

    New Avenue Real Estate logo image

    سكاراب, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ١١٦٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٢٬٧٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع فيو على البحر بلكامل بقسط 8سنين

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ١٤٠٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ١١٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين فيو على البحر بالكامل بقسط على 8 سنين

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٠٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • ذا فيو ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٠٢٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    Egyptian Kuwaiti Developers (EKD)
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,شارع شيراتون,ذا فيو

    1 - 2 غرفة

  • 25

    شاليه

    ١٢٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو على البحر متشطب بالكامل بقسط على 8 سنين

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٠٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة مطلة مباشرة على البحيرة في سابينا جونة

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    سابينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة طابق أرضي مفروشة بالكامل مباشرة على البحيرة ،

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    سابينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بدون مقدم فيو بحر تشطيب بالتكيف علي 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع فيو على البحر بقسط على 8 سنين .

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • بلانكا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,بلانكا جاردنز

    2 غرفة

  • 28

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع فيو مميز على البحر بالكامل ..

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٩٧٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    2 bedroom apartment with private garden in Makadi

    My Real Estate logo image

2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل على المسبح متطشب و مفروش في مانجروفي

    New Avenue Real Estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ١٨٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاوايا، سهل حشيش.

    HPK logo image

    توايا, بالم هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٠٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنتهاوس فاخرة بغرفتي نوم وسطح خاص أنشنت ساندس

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • كوڤز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,سوما كوڤز

    2 - 3 غرفة

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٤٩٥٬٠٠٠ جنيه

    Exclusive 2 BR Penthouse with sea and pool view

    Beyoot logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٩٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٨١٥٬٨٨٤ جنيه

    شقة فاخرة غرفتين نوم بإطلالة على البحر في أندلسية،

    Second Home Real Estate logo image

    الاندلسية, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٣٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٦١١٬٣٦٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفتين نوم بإطلالة بانورامية على البحر–

    Second Home Real Estate logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ١٤٣٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت بحديقة متشطب بالكامل بفيز ممتاز علي اللاجون

    Realm Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب ف مكادي هايتس - الجونه الجديده

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • كالا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Capital Link Developments
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منطقة سهل حشيش,كالا

    1 - 3 غرفة

  • 14

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    @الجونة القديمة شاليه مفروش ب برايفت بول للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    بالي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين وتر سايد فيو مباشر علي لاجون دور اول

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شالية غرفتين بحديقة متشطب استلام قريب

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين ارضي بجاردن متشطب ، دقايق من البحر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس غرفتين متشطب في مانجروفي – أقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • كاماران

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,كاماران

    استوديو, 1 - 2 غرفة

صورة لـ Community Overview في الغردقة
مؤشرات حول أداء المجتمع
الغردقة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…