بنتهاوس (روف) 2 غرفة نوم مفروشة للبيع في الغردقة

8 عقارات أخرى
  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Penthouse for Sale in Gouna Mangroovy

    متصدر

    Dwelling For Real Estate and Management logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ١١٩٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس غرفتين نوم بإطلالة مباشرة على حمام السباحة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس غرفتين نوم بإطلالة مباشرة على حمام السباحة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ١١٣٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Sunny 2 BD Penthouse Veranda Sahl Hasheesh

    متصدر

    Auris For Project Management logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٦٩ متر مربع

    ٤٧٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنتهاوس فاخرة بغرفتي نوم وسطح خاص أنشنت ساندس

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • إديلما ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Anchor - Real Estate Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منطقة سهل حشيش,إديلما

    2 غرفة

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٤٩٥٬٠٠٠ جنيه

    Exclusive 2 BR Penthouse with sea and pool view

    Beyoot logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٩٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس غرفتين | مانجروفي ريزيدنس | تشطيب كامل

    Good Vibe Homes logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٤٨٢٬٧٢٩ جنيه

    بنتهاوس بإطلالة بحرية للبيع في أزورا، سهل حشيش.

    ROI For Real Estate logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٥٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • فير وايز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة

    2 غرفة